Телевізор LED Samsung UE85CU8000UXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/5
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 85
94 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 85
Опис
Вбудовані динаміки 20 Вт відповідають за об'ємний звук, який подарує повне занурення в атмосферу фільму. Технологія Q-Symphony дає можливість відтворювати звук одночасно на динаміках телевізора та саундбара для отримання найкращого ефекту об'ємного звучання.
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану85"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникУгорщина
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:UE85CU8000UXUA
  • Країна виробник:Угорщина
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:85"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Технології покращення зображення:Dynamic Crystal Color, High Dynamic Range (HDR)
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:Crystal Processor 4K
  • Аудіо система:OTS Lite, Q-Symphony, Multiroom Link, Bluetooth Audio, Adaptive Sound
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:320 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:600x400
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт дистанційного керування з батарейками, документація
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1900.9 x 1131.5 x 394.7 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1900.9 x 1086.1 x 26.9 мм