Телевізор LED Samsung UE55K6500BUXUA (Smart TV, Wi-Fi, Curved, 1920x1080)
1/3
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
FullHDДіагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
FullHDДіагональ екрану: 32
FullHDДіагональ екрану: 32
FullHDДіагональ екрану: 43
59 999
Опис
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Операційна система телевізораTizen
Основний колірСріблястий, Чорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:UE55K6500BUXUA
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Роздільна здатність екрану:FullHD
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Quad Core
  • Аудіо система:DTS Premium Audio 5.1 2 x 10 Вт
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, Компонетний вхід (Y, Pb, Pr)
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:115 Вт