Телевізор LED Samsung UE32N4500AUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 1366x768) Black
1/4
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
HD readyДіагональ екрану: 32
HD readyДіагональ екрану: 32
9 999
Опис
Телевізор, що перевершує всі очікування
HDR: бачити більше деталей
Функція Ultra Clean View
Технологія PurColour
Функція Micro Dimming Pro
Інтелектуальна система керування смарт-ТВ
SmartThings App - один додаток для всіх пристроїв
Додаток SmartThings app пропонує також такі функції, як пульт ДК і Mirror Screen.
Синхронізація та обмін контентом
Підтримка TV Plus
Steam Link
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану32"
Роздільна здатність екрану1366×768
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок10 Вт
Технологія HDRТак
Країна виробникРосія
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:UE32N4500AUXUA
  • Країна виробник:Росія
  • Обирай швидко:SmartTV
  • За призначенням:Для спальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Роздільна здатність екрану:HD ready
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технології покращення зображення:Micro Dimming Pro; PurColor; Mega Contrast;
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:QuadCore
  • Формат акустики:2.0
  • Аудіо система:Dolby Digital Plus; Multiroom Link
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0, Компонетний вхід (Y, Pb, Pr)
  • Кількість USB портів:1 шт
  • Кількість HDMI портів:2 шт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:59 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):737.4 x 465.4 x 150.5 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):737.4 x 438.0 x 74.1 мм