Smart колонка дисплей Google Home Hub Chalk

Код: 240431
0 / 5
Смарт-колонка дисплей Google Home Hub Chalk
Смарт-колонка дисплей Google Home Hub ChalkСмарт-колонка дисплей Google Home Hub ChalkСмарт-колонка дисплей Google Home Hub Chalk
Тип пристроюSmart колонка
0 / 5
Купуй
Немає в наявності
Основний колірБілий
Тип пристроюSmart колонка
Усі характеристики

Google Home Hub - мультиуніверсальний пристрій, який здатен працювати контролером розумного будинку, щоденним помічником у справах сім'ї та просто фоторамкою на вашому столі. 

Пристрій являє собою дисплей на вишуканій мінімалістичній підставці. Він надає доступ до усіх фірмових додатків Google, стримінгових сервісів, підключених пристроїв із еко-системи розумного будинку, а також голосового помічника Google Assistant. 

Google Home Hub може демонструвати колекцію фотографій на Google Photo, знайде рецепт страви із мільйонів доступних для пошуку, допоможе керувати пристроями в будинку та планувати свій день. Для кожного члена сім'ї він стане невеликим помічником, який спростить щоденний побут, збори в школу чи на роботу чи планування поїздки. 

У Google Home Hub відсутня фронтальна камера, щоб пристрій можна було поставити у будь-яке місце будинку без страху за конфіденційність особистого життя. Для того, щоб екран не заважав яскравим підсвічування у темну пору доби, пристрій має датчик освітленності Ebient EQ, який дозволить підлаштовувати параметри роботи екрану під зовнішнє оточення. 

Дизайн Google Home Hub приємний і сумісний із більшістю приміщень - обирайте найбільш комофортне місце для пристрою, але знайте, що його завжди можна буде перемістити, як буде зручніше користувачу.

Google Home Hub - компактний помічник для всіх щоденних справ. 

Показати більше
Підключення та виходи
  • Bluetooth:Так
  • Підтримка Bluetooth:v.5.0
  • Тип живлення:Живлення від 220 В
Управління та функціональність
  • Тип управління:Сенсорний
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Індикація:Дисплей
Фізичні параметри
  • Основний колір:Білий
  • Ширина:179 мм
  • Глибина:67 мм
  • Висота:118 мм
Коли в суспільстві питають, а як би ти хотів працювати, то часто відповідають - “Як в Google”. Такий потужний бренд вважається найбільш інноваційним і високотехнологічним, а їх офіси та методи роботи намагаються відтворити інші бізнеси. Засновники компанії Ларрі Пейдж і Сергій Брін, разом навчалися в Стенфордському університеті в Каліфорнії і спочатку просто працювали над науково-дослідним проектом, який згодом став компанією, яка займає лідируючі позиції у світі за ринковою капіталізацією.  Мета компанії Google - упорядкувати всю інформацію в світі і зробити її доступною кожному. Саме з пошукової системи розпочалася історія Google, але наразі, компанія займається програмним забезпеченням, випуском розумної техніки для будинку, виробництвом одного з найвідомішого у світі “камерофона” Google... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?