ПК моноблок Dell Optiplex 5400 (N003O5400AIO)
1/5
Марка процесора: Intel Core i5Кількість ядер процесора: 6Діагональ екрану: 23.8Роздільна здатність екрану: 1920×1080Відеокарта: ВбудованаЧіпсет відеокарти: Intel UHD Graphics 770Об'єм накопичувача: 256 ГБОпераційна система: Windows 11 Pro
Немає в наявності
Схожі моделі
ПК моноблок Dell Optiplex 5400 (N003O5400AIO) ПК моноблок Dell Optiplex 5400 (N003O5400AIO)
Немає в наявності
8 ГБ256 ГБIntel Core i5Діагональ екрану: 23.8
Хочу!
8 ГБ256 ГБIntel Core i3Діагональ екрану: 23.8
ПК моноблок ARTLINE Home G43 (G43v28Win) ПК моноблок ARTLINE Home G43 (G43v28Win)
ПК моноблок ARTLINE Home G43 (G43v28Win) ПК моноблок ARTLINE Home G43 (G43v28)
ПК моноблок ARTLINE Business M63 (M63v02Win) ПК моноблок ARTLINE Business M65 (M65v05)
IdeaCentre AIO 24IRH9 Luna Grey ПК моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 Luna Grey (F0HN00HQUO)
Опис
Характеристики
Марка процесораIntel Core i5
Кількість ядер процесора6 -ядерний
Діагональ екрану23.8"
Роздільна здатність екрану1920×1080 пікселів
ВідеокартаВбудована
Чіпсет відеокартиIntel UHD Graphics 770
Об'єм накопичувача256 ГБ
Операційна системаWindows 11 Pro
Переглянути усі (1183)
  • Виробник:Dell
  • Код виробника:N003O5400AIO
Дисплей
  • Діагональ екрану:23.8"
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Формат зображення:16:9
  • Покриття екрану:Матове
Процесор
  • Частота:3 ГГц
  • Код процесора:i5-12500
Оперативна пам‘ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
Накопичувач
  • Інтерфейс підключення:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:256 ГБ
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:Intel
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:DisplayPort, RJ45 (LAN), USB 3.2, USB Type-C
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 100 мбіт/с, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Кількість USB портів:6 шт
Додатково
  • Клавіатура та мишка в комплекті:Так
Фізичні параметри
  • Ширина:540 мм
  • Висота:344 мм
  • Довжина:52 мм
  • Основний колір:Чорний
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
Apple оновила iMac: нові можливості, традиційний дизайн
Що нового в macOS Tahoe: ТОП-7 найцікавіших фішок
На WWDC 2025 анонсували macOS Tahoe (версія 26), вона вийде восени 2025 року. Новинка отримала назву Tahoe на честь мальовничого озера Тахо в Каліфорнії. Нумерація macOS тепер синхронізована з iOS та іншими системами Apple, тому “26”. Нижче розглянемо ТОП-7 фішок цієї системи. 1. Новий дизайн Liq