Персональний комп'ютер ASUS S500MC-5114000460 - Intel Core i5 i5-11400 / 16 ГБ DDR4 / SATA 3 SSD 512 ГБ / Nvidia / GeForce RTX 3060, 12 ГБ / Intel B560 / 500 Вт
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Марка процесораIntel Core i5
Код процесораi5-11400
Серія відеокартиGeForce RTX 3060
Об’єм пам’яті16 ГБ
Об'єм накопичувача512 ГБ
ЧіпсетIntel B560
Потужність блоку живлення500 Вт
Операційна системаОС відсутня
Аксесуари
Переглянути усі (157)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:S500MC-5114000460
  • Просто обирати ПК:Для бізнесу
  • Чіпсет:Intel B560
  • Операційна система:ОС відсутня
Процесор
  • Код процесора:i5-11400
  • Базова частота:2.6 ГГц
  • Максимальна частота процесора:4.4 ГГц
  • Кількість ядер процесора:6 -ядерний
  • Сокет:s-1200
  • Назва мікроархітектури:Rocket Lake
  • Кількість потоків:12-потоки(-ів)
  • Технологія виробництва:14 нм
  • Потужність процесора:65 Вт
  • Кеш-пам’ять другого рівня:3 МБ
  • Рік випуску:2021
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Відеокарта
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
Накопичувач
  • Інтерфейс підключення:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:512 ГБ
Зв'язок із навколишнім світом
  • Оптичний привід:Відсутній
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
08/09/2025
Що нового в macOS Tahoe: ТОП-7 найцікавіших фішок
На WWDC 2025 анонсували macOS Tahoe (версія 26), вона вийде восени 2025 року. Новинка отримала назву Tahoe на честь мальовничого озера Тахо в Каліфорнії. Нумерація macOS тепер синхронізована з iOS та іншими системами Apple, тому “26”. Нижче розглянемо ТОП-7 фішок цієї системи. 1. Новий дизайн Liq