Об'єктив Sony 35mm f/2.8 Carl Zeiss NEX FF (SEL35F28Z.AE)
Код: 126540
Оціни
Оціни
Знижка -6%
Знижка -6%
37 468
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Об’єктив Sony 35mm f/2.8 Carl Zeiss Sonnar T — це один із найкомпактніших і найякісніших «фіксів» для повнокадрових бездзеркалок Sony серії Alpha (FE-кріплення).
Оптична схема складається з 7 елементів у 5 групах, серед яких три асферичні лінзи та фірмове просвітлення Carl Zeiss T, що чудово прибирає бліки й відблиски навіть при зйомці проти яскравого світла. Розміри об’єктива просто крихітні для повного кадру — лише 62 × 36,5 мм і вага 120 грамів. Його можна легко носити в кишені куртки разом із камерою, і це один із небагатьох об’єктивів, який не порушує баланс навіть на найкомпактніших корпусах типу A7C чи A7C II.
Характеристики
СистемаSony
БайонетSony E
Мінімальна діафрагмаf/22
Максимальна діафрагмаf/2.8
Фокусна відстань35 мм
Кількість пелюсток діафрагми7
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожа оптика
  • Виробник:Sony
  • Код виробника:SEL35F28Z.AE
  • Просто обирати:Ширококутний об'єктив
  • Байонет:Sony E
  • Фокусна відстань:35 мм
  • Максимальна діафрагма:f/2.8
  • Мінімальна діафрагма:f/22
  • Діаметр фільтра:49 мм
  • Конструкція (елементів/груп):7 елементів у 5 групах
  • Мінімальна дистанція фокусування:0.35 м
  • Розміри підтримуваного пристрою:61.5 x 36.5 мм