Об'єктив Sony 35mm f/1.8 NEX FF (SEL35F18F.SYX)
Код: 306444
Оціни
Оціни
1/5
Знижка -6%
Знижка -6%
33 019
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Об'єктив Sony 35mm f/1.8 — це компактний і легкий об'єктив із фіксованою фокусною відстанню, призначений для повнокадрових камер, який забезпечує високу якість зображення за різних умов зйомки, навіть при максимальній діафрагмі F1.8. Завдяки швидкому, точному та безшумному автофокусуванню з ефективним відстеженням руху він ідеально підходить для фото- та відеозйомки. Об'єктив сумісний із камерами APS-C, де забезпечує еквівалентну фокусну відстань 52.5 мм, що робить його чудовим вибором для портретної та предметної зйомки.
З вагою 280 г, діаметром 65.6 мм і довжиною 73 мм, цей портативний об'єктив вирізняється зручною конструкцією. Його оптична система включає асферичний елемент, який усуває оптичні аберації, гарантуючи високу роздільну здатність по всій площині кадру. 9-пелюсткова кругла діафрагма створює плавний і природний ефект боке, додаючи зображенням естетичної глибини. Мінімальна фокусна відстань 0.22 м і максимальний коефіцієнт збільшення 0.24x дозволяють знімати великим планом із високою деталізацією.
Характеристики
СистемаSony
БайонетSony E
Мінімальна діафрагмаf/22
Максимальна діафрагмаf/1.8
Фокусна відстань35 мм
Кількість пелюсток діафрагми9
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожа оптика
  • Виробник:Sony
  • Код виробника:SEL35F18F.SYX
  • Просто обирати:Портретний
  • Байонет:Sony E
  • Фокусна відстань:35 мм
  • Максимальна діафрагма:f/1.8
  • Мінімальна діафрагма:f/22
  • Діаметр фільтра:55 мм
  • Конструкція (елементів/груп):11 элементів в 9 групах
  • Мінімальна дистанція фокусування:0.22 м
  • Фокусування:З мотором
  • Кут бачення:63°
  • Вологозахищеність:Так
  • Розміри підтримуваного пристрою:65.6 x 73 мм