Ноутбук Dream Machines RG4060-17UA29 - 17.3" IPS 144 Гц / Intel Core i7 / i7-13700HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / GeForce RTX 4060
1/4
Немає в наявності
Схожі моделі
оутбук Dream Machines RG4060-17UA29 Ноутбук Dream Machines RG4060-17UA29 - 17.3" IPS 144 Гц / Intel Core i7 / i7-13700HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / GeForce RTX 4060
Немає в наявності
1 ТБ32 ГБIntel Core i7Діагональ екрану: 17.3
Опис
Для підключення додаткового монітора передбачені інтерфейси miniDisplayPort і HDMi.
Характеристики
Діагональ екрану17.3"
Тип матриціIPS
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-13700HX
Серія відеокартиGeForce RTX 4060
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора16 -ядерний
Максимальна частота5 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти8 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (975)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RG4060-17UA29
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для ігор
  • Класифікація:Ігрові
  • Модельний ряд:Dream Machines Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-13700HX
  • Максимальна частота:5 ГГц
  • Технологія виробництва:Intel 7
Монітор
  • Діагональ екрану:17.3"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:144 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR5
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:1 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR6
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, miniDisplayPort
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Кількість USB портів:4 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:4 шт
  • Ємність акумулятора:53 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:396 мм
  • Глибина:263 мм
  • Висота:29 мм