Ноутбук Dream Machines RG4050-16UA36 - 16" VA 144 Гц / Intel Core i7 / i7-14700HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / GeForce RTX 4050
Схожі моделі
Ноутбук Dream Machines RG4050-16UA36 Ноутбук Dream Machines RG4050-16UA36 - 16" VA 144 Гц / Intel Core i7 / i7-14700HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / GeForce RTX 4050
Немає в наявності
1 ТБ32 ГБIntel Core i7Діагональ екрану: 16
Опис
Характеристики
Діагональ екрану16"
Тип матриціVA
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-14700HX
Серія відеокартиGeForce RTX 4050
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Роздільна здатність екрану1920×1200
Кількість ядер процесора20 -ядерний
Максимальна частота5.5 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти6 ГБ
Переглянути усі (1018)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RG4050-16UA36
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-14700HX
  • Максимальна частота:5.5 ГГц
Монітор
  • Діагональ екрану:16"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:VA
  • Тип оперативної пам’яті:DDR5
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, RJ45 (LAN), USB 3.2, USB Type-C
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с
  • Кількість елементів живлення:4 шт
  • Ємність акумулятора:53 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:358 мм
  • Глибина:258 мм
  • Висота:20 мм