Нетбук ASUS 1015BX-WHI180S (1015BX-WHI180S) білий
1/4
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
2 ГБ320 ГБAMD FusionДіагональ екрану: 10.1
24 ГБ2 ТБApple M5 ProДіагональ екрану: 14.2
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 10GPU Silver (MDH84)
16 ГБ1 ТБApple M5Діагональ екрану: 13.6
Опис
Характеристики
Діагональ екрану10.1"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорAMD Fusion
Модель процесораC-60
Серія відеокартиRadeon HD 6290
Об’єм оперативної пам’яті2 ГБ
Об'єм накопичувача320 ГБ
Роздільна здатність екрану1024×600
Аксесуари
Переглянути усі (736)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:1015BX-WHI180S
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Нетбук
  • Операційна система:Windows 7 Starter
Процесор
  • Процесор:AMD Fusion
  • Модель процесора:C-60
Монітор
  • Діагональ екрану:10.1"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
  • Кількість слотів пам'яті:1 шт.
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 2 HDD
  • Об'єм накопичувача:320 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:5400 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:AMD
  • Тип відеопам’яті:Загальний
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:USB 2.0, Audio Microphone in, Audio Line out, RJ45 (LAN), VGA, HDMi
  • Мережеві інтерфейси:WiFi 802.11g, WiFi 802.11n, Ethernet 100 мбіт/с
  • Веб-камера:Так
  • Роздільна здатність веб-камери:640x480 0.3 Мп
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD), MultiMediaCard (MMC), SDHC
  • Кількість USB портів:2 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Ні
Характеристики акумулятора
  • Кількість елементів живлення:6 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:262 мм
  • Глибина:178 мм
  • Висота:36 мм