Монітор Samsung S27B970DS/UA (LS27B970DS/UA) чорний
1/6
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDPLSЧорний2560×1440Діагональ екрану: 27
Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний2560×1440Діагональ екрану: 27
Монітор ASUS ROG Strix XG27AQ Монітор ASUS ROG Strix XG27AQ - 27" IPS / 2560×1440 / 170 Гц / Nvidia G-Sync Compatible / Pivot / HAS
Монітор ASUS ProArt Display PA278CGV Монітор ASUS ProArt Display PA278CGV - 27" IPS / 2560×1440 / 144 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Монітор AsRock PG27QFT2A Монітор AsRock PG27QFT2A - 27" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync Premium / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціPLS
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість285 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi, USB 2.0, VGA
Покриття екрануГлянсове
Аксесуари
Переглянути усі (371)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS27B970DS/UA
  • Просто обирати:Для дому та офісу, Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:PLS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Глянсове
  • Яскравість:285 кд/м²
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Ні
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
  • Вихідна потужність колонок:14 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:8.2 кг
  • Ширина:645 мм
  • Висота:467 мм
  • Глибина:247 мм