Монітор Samsung S24A650DE/UA (LS24A650DE/UA) чорний
1/2
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDMVAЧорний1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор iiyama XB2492HSU-B1 Black Монітор iiyama XB2492HSU-B1 Black - 24" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) - 24" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync / Pivot / HAS
LEDVAЧорний1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор Samsung Essential S3 LS24D360GAIXCI Black Монітор Samsung Essential S3 LS24D360GAIXCI Black - 24" VA / 1920×1080 / 100 Гц
Монітор Samsung LS24F320GAIXCI Black Монітор Samsung Essential S3 (LS24F320GAIXUA) - 24" IPS / 1920×1080 / 120 Гц
Монітор Acer ED240QP0bi Black (UM.UE0EE.004) Монітор Acer Nitro ED240QP0bi Black (UM.UE0EE.004) - 23.6" MVA / 1920×1080 / 144 Гц / AMD FreeSync Premium
LEDMVAЧорний1920×1080Діагональ екрану: 23.6
Монітор iiyama X2492HSU-B1 Black Монітор iiyama ProLite X2492HSU-B1 Black - 24" IPS / 1920×1080 / 120 Гц
Опис
Характеристики
Діагональ екрану24"
Тип матриціMVA
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції8 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, VGA
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS24A650DE/UA
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:24"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:MVA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.277 мм
  • Час відгуку матриці:8 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:36 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.4 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:5.4 кг
  • Ширина:568 мм
  • Висота:418 мм
  • Глибина:224 мм