Монітор Samsung LS27E510CS (LS27E510CS/CI)
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
VALEDЧорний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор AOC C27G2Z3/BK Монітор AOC C27G2Z3/BK - 27" VA / 1920×1080 / 280 Гц / Adaptive Sync / HAS
Монітор AOC C27G42E Black Монітор AOC C27G42E Black - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / Adaptive Sync
 Монітор Acer Nitro ED270Zbmiipx Black (UM.HE0EE.Z01) Монітор Acer Nitro ED270Zbmiipx Black (UM.HE0EE.Z01) - 27" VA / 1920×1080 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium
Монітор Gamemax GMX27C300 Black Монітор Gamemax GMX27C300 Black - 27" VA / 1920×1080 / 300 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync
Монітор MSI MAG 27C6X Монітор MSI MAG 27C6X - 27" VA / 1920×1080 / 250 Гц / Adaptive Sync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціVA
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиHDMi, VGA
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS27E510CS/CI
  • Просто обирати:Вигнутий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:VA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:HDMi, VGA
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:28 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4.9 кг
  • Ширина:623 мм
  • Глибина:181 мм