Монітор Samsung C27FG70FQI (LC27FG70FQIXCI) чорний
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
VALEDЧорний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор AOC C27G2Z3/BK Монітор AOC C27G2Z3/BK - 27" VA / 1920×1080 / 280 Гц / Adaptive Sync / HAS
Монітор AOC C27G42E Black Монітор AOC C27G42E Black - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / Adaptive Sync
 Монітор Acer Nitro ED270Zbmiipx Black (UM.HE0EE.Z01) Монітор Acer Nitro ED270Zbmiipx Black (UM.HE0EE.Z01) - 27" VA / 1920×1080 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium
Монітор Gamemax GMX27C300 Black Монітор Gamemax GMX27C300 Black - 27" VA / 1920×1080 / 300 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync
Монітор MSI MAG 27C6X Монітор MSI MAG 27C6X - 27" VA / 1920×1080 / 250 Гц / Adaptive Sync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціVA
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану144 Гц
Час реакції1 мс
ІнтерфейсиHDMi
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LC27FG70FQIXCI
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:VA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Фірмові технології:Flicker Free
  • Час відгуку матриці:1 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:HDMi
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:79 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:8.7 кг
  • Ширина:728 мм
  • Висота:449 мм
  • Глибина:335 мм