Монітор Philips 34M2C8600/00 White - 34" OLED / 3440x1440 / 175 Гц / HAS
1/7
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips 34M2C8600/00 White Монітор Philips 34M2C8600/00 White - 34" OLED / 3440x1440 / 175 Гц / HAS
Немає в наявності
OLEDБілий3440x1440Діагональ екрану: 34
Монітор MSI MAG 341CQP QD-OLED Монітор MSI MAG 341CQP QD-OLED - 34" OLED / 3440x1440 / 175 Гц / Adaptive Sync / HAS
Монітор Gigabyte MO34WQC2 (MO34WQC2 Gaming Monitor) Монітор Gigabyte MO34WQC2 (MO34WQC2 Gaming Monitor) - 34" OLED / 3440x1440 / 240 Гц / HAS
Монітор MSI Modern MD342CQP Монітор MSI Modern MD342CQP - 34" VA / 3440x1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium / HAS
VAЧорний3440x1440Діагональ екрану: 34
Опис
Характеристики
Діагональ екрану34"
Тип матриціOLED
Роздільна здатність екрану3440x1440
Яскравість1000 кд/м²
Частота оновлення екрану175 Гц
Час реакції1 мс
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, USB 3.2, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:34M2C8600/00
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:34"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:OLED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:1000 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.232 мм
  • Фірмові технології:Eye Saver, Low Blue Light
  • NTSC:121%
  • sRGB:149%
  • AdobeRGB:98%
  • DCI-P3:99%
  • Час відгуку матриці:0.03 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Потужність:98.1 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:10 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Білий
  • Вага:8.7 кг
  • Ширина:813 мм
  • Висота:553 мм
  • Глибина:295 мм