Монітор Philips Brilliance 238G4DHSD/01 чорний
1/2
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 23
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану23"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Час реакції7 мс
ІнтерфейсиHDMi, VGA
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (316)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:238G4DHSD/01
  • Просто обирати:Для дому та офісу, Для 3D, Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:23"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.265 мм
  • Час відгуку матриці:7 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:HDMi, VGA
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:22.7 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Ні
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:3.8 кг
  • Ширина:533 мм
  • Висота:414 мм
  • Глибина:197 мм