Монітор Philips BDM3270QP2/00 чорний
1/3
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips BDM3270QP2/00 чорний Монітор Philips BDM3270QP2/00 чорний
Немає в наявності
LEDMVAЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1 Black Монітор iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1 Black - 32" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор Samsung Odyssey S32CG550 (LS32CG550EIXCI) Монітор Samsung Odyssey S32CG550 (LS32CG550EIXUA) - 32" VA / 2560×1440 / 165 Гц / AMD FreeSync
LEDVAЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор QUBE Overlord G32Q180HS Black Монітор QUBE Overlord G32Q180HS Black - 32" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync / HAS
Монітор AsRock PG32QFT Монітор AsRock PG32QFT - 32" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync / HAS
Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану32"
Тип матриціMVA
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість250 кд/м²
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi, VGA
Аксесуари
Переглянути усі (371)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:BDM3270QP2/00
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:MVA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.277 мм
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:62 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Вихідна потужність колонок:6 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:10.7 кг
  • Ширина:742 мм
  • Висота:657 мм
  • Глибина:270 мм