Монітор Philips BDM3270QP/00 (BDM3270QP/00)
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips BDM3270QP/00 (BDM3270QP/00) Монітор Philips BDM3270QP/00 (BDM3270QP/00)
Немає в наявності
LEDMVAЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1 Black Монітор iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1 Black - 32" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор Samsung Odyssey S32CG550 (LS32CG550EIXCI) Монітор Samsung Odyssey S32CG550 (LS32CG550EIXUA) - 32" VA / 2560×1440 / 165 Гц / AMD FreeSync
LEDVAЧорний2560×1440Діагональ екрану: 32
Монітор QUBE Overlord G32Q180HS Black Монітор QUBE Overlord G32Q180HS Black - 32" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync / HAS
Монітор AsRock PG32QFT Монітор AsRock PG32QFT - 32" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync / HAS
Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black Монітор iiyama ProLite XUB2797QSU-B2 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Опис
Philips BDM3270QP/00 - монітор, який відкриє для Вас новий візуальний досвід. Із діагоналлю екрану 32" дюйми та неперевершеною роздільною здатністю у 2560×1440 пікселів, даний монітор здатен відображати яскраві та живі зображення, які захоплять Вас глибиною та насиченістю кольорів. У даному LED-дисплеї, виробник застосував технологію, що зменшує мерехтіння зображення, тому при довгій роботі Ваші очі не будуть втомлюватися. Пристрій має зручну підставку SmartErgoBase, яка дозволяє регулювати нахил, поворот та висоту монітора для якомога комфортнішого положення. Також модель оснащена великою кількістю інтерфейсів, трьома відеовиходами та USB-портами. Сучасний та невибагливий дизайн монітору чудово доповнить будь-яке приміщення.
Характеристики
Діагональ екрану32"
Тип матриціMVA
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість300 кд/м²
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi, USB 2.0, USB 3.0, VGA
Аксесуари
Переглянути усі (371)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:BDM3270QP/00
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:MVA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.277 мм
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:54 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Вихідна потужність колонок:6 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Ширина:742 мм
  • Висота:657 мм
  • Глибина:270 мм