Монітор Philips 27E1N8900/00 OLED Black - 26.9" OLED / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
1/6
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips 27E1N8900/00 OLED Black Монітор Philips 27E1N8900/00 OLED Black - 26.9" OLED / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Немає в наявності
OLEDЧорний3840×2160Діагональ екрану: 26.9
Монітор Gigabyte Aorus FO32U2P (AORUS FO32U2P) Монітор Gigabyte Aorus FO32U2P (AORUS FO32U2P) - 31.5" OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Pivot / HAS
OLEDЧорний3840×2160Діагональ екрану: 31.5
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
IPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 17.3
Опис
Монітор має розмір екрана 26.9" дюймів, що забезпечує достатню площу для роботи, ігор і перегляду контенту. Роздільна здатність UltraClear 4K UHD (3840x2160) забезпечує чітке і деталізоване зображення. Крім того, монітор підтримує широкий спектр кольорів, що робить його ідеальним для фото- та відео редагування.
Характеристики
Діагональ екрану26.9"
Тип матриціOLED
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість540 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.2, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:27E1N8900/00
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:26.9"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:OLED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:540 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.155 мм
  • NTSC:119%
  • sRGB:150%
  • Час відгуку матриці:0.1 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:27 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:5.51 кг
  • Ширина:626 мм
  • Висота:536 мм
  • Глибина:218 мм