Монітор Philips 27B1U7903/00 - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
1/6
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips 27B1U7903/00 Монітор Philips 27B1U7903/00 - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Немає в наявності
IPSЧорнийmini-LED3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор AOC U27G4XM Black Монітор AOC U27G4XM Black - 27" IPS / 3840×2160 / 160 Гц / Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Монітор MSI MAG 274UPDF E16M Монітор MSI MAG 274UPDF E16M - 27" IPS / 3840×2160 / 160 Гц / Adaptive Sync / HAS
Опис
Блискавичне під'єднання
Роздільна здатність UltraClear
Міні-LED підсвічування
Технологія Quantum Dot
DisplayHDR 1400
Різні режими колірного простору
Hideaway PowerSensor
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість1400 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), Thunderbolt, USB 3.2
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:27B1U7903/00
  • Просто обирати:Робоча конячка, Для роботи MacBook
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:mini-LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Розмір крапки зображення:0.1554 мм
  • Технології монітора:SmartContrast, Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Low Blue Light, SmartImage
  • NTSC:121%
  • sRGB:154%
  • AdobeRGB:99%
  • DCI-P3:97%
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:74.5 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:6 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:9.4 кг
  • Ширина:613 мм
  • Висота:515 мм
  • Глибина:204 мм