Монітор LG 55SM5KE-B Black - 55" IPS / 1920×1080 /
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
55 Монітор LG 55SM5KE-B Black - 55" IPS / 1920×1080 /
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 55
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Чотириядерний процесор з webOS
Інтегрована CMS
Відео Трансляція
Відтворення контенту без розривів
Функції PBP та PIP
Логотип, що від'єднується
Вбудований Wi-Fi
Реклама в режимі реального часу
Підключення до термографічного принтера
Захисне покриття
LG Presenter
Характеристики
Діагональ екрану55"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість450 кд/м²
Час реакції2 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:55SM5KE-B
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:450 кд/м²
  • Час відгуку матриці:2 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:115 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:17.5 кг
  • Ширина:1238 мм
  • Висота:715 мм
  • Глибина:54 мм