Монітор LG 43SE3KE-B Black - 43" IPS / 1920×1080 /
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
43 Монітор LG 43SE3KE-B Black - 43" IPS / 1920×1080 /
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 43
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Характеристики
Діагональ екрану43"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість350 кд/м²
Час реакції12 мс
ІнтерфейсиDVI, HDMi, VGA
Аксесуари
Переглянути усі (316)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:43SE3KE-B
Екран
  • Діагональ екрану:43"
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:350 кд/м²
  • Час відгуку матриці:12 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DVI, HDMi, VGA
  • Потужність:38.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт