Монітор LG 42LS75C-M Black - 42" IPS / 1920×1080 / 60 Гц
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
42 Монітор LG 42LS75C-M Black - 42" IPS / 1920×1080 / 60 Гц
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 42
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Інтелектуальна платформа
webOS 3.0
Менеджер груп
Контент можна створювати, розповсюджувати та контролювати
без спеціального ПК чи сервера.
Функції PBP та PIP
IP-протокол потокової передачі
Підтримуються різні типи протоколів IP-відео, такі як RTSP / RTP, MMS, HLS і MPEG-2 TS .
Протокол безпечної комунікації
Завдяки підтримці протоколу HTTPS зв'язок між сервером і дисплеями стає більш безпечним.
Проксі-сервер
Вбудований Wi-Fi
Бездротова точка доступу
Просте встановлення
Просте встановлення завдяки відсутності зовнішнього медіаплеєра та RS232C кабелю.
Реклама в режимі реального часу
Тонка рамка та маленька глибина
Тонка рамка та маленька товщина підкреслюють стильний дизайн дисплея.
Ергономічний дизайн
Можливість від'єднати логотип дає змогу встановити екран в альбомній або портретній орієнтації.
Характеристики
Діагональ екрану42"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість700 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції8 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:42LS75C-M
Екран
  • Діагональ екрану:42"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:700 кд/м²
  • NTSC:72%
  • Час відгуку матриці:8 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:110 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:12.5 кг
  • Ширина:100 мм
  • Висота:56 мм
  • Глибина:3 мм