Монітор LG 38GL950G-B - 38" IPS / 3840x1600 / 144 Гц / Nvidia G-Sync
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор LG 38GL950G-B Монітор LG 38GL950G-B - 38" IPS / 3840x1600 / 144 Гц / Nvidia G-Sync
Немає в наявності
LEDIPSЧорний3840x1600Діагональ екрану: 38
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 17.3
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану38"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840x1600
Частота оновлення екрану144 Гц
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.0
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:38GL950G-B
  • Просто обирати:Вигнутий
Екран
  • Діагональ екрану:38"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Контрастність:1000:1
  • Розмір крапки зображення:0.22 мм
  • Технології синхронізації:Nvidia G-Sync
  • Фірмові технології:Flicker Free
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:154 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Ширина:800 мм
  • Висота:500 мм
  • Глибина:200 мм