Монітор AOC U28G2XU2/BK - 28" IPS / 3840×2160 / 144 Гц / AMD FreeSync Premium / Pivot / HAS
1/7
Діагональ екрану: 28Тип матриці: IPSРоздільна здатність екрану: 3840×2160Яскравість: 370Частота оновлення екрану: 144Час реакції: 1Інтерфейси: DisplayPort, HDMi, USB 3.2, Штекер 3.5мм (mini jack)Покриття екрану: Матове
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор AOC U28G2XU2/BK Монітор AOC U28G2XU2/BK - 28" IPS / 3840×2160 / 144 Гц / AMD FreeSync Premium / Pivot / HAS
Немає в наявності
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 28
Монітор 2E L2825B Black (2E-L2825B-01.UA) Монітор 2E L2825B Black (2E-L2825B-01.UA) - 28" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / AMD FreeSync / HAS
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
Опис
Ігровий монітор від компанії AOC, який отримав діагональ 28" дюймів, IPS-матрицю та роздільну здатність 3840x2160. Час відгуку – 1 мс. В динамічних іграх такий параметр особливо важливий, тому, що він відповідає за відсутність шлейфів під час руху персонажу.
Характеристики
Діагональ екрану28"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість370 кд/м²
Частота оновлення екрану144 Гц
Час реакції1 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.2, Штекер 3.5мм (mini jack)
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:AOC
  • Код виробника:U28G2XU2/BK
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:28"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:370 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.161 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light
  • sRGB:99%
  • DCI-P3:93%
  • Час відгуку матриці:1 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:45 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:6 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.37 кг
  • Ширина:636 мм
  • Висота:532 мм
  • Глибина:227 мм