Монітор Acer Z35PBMIPHZ (UM.CZ1EE.P01) чорний
1/2
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Acer Z35PBMIPHZ (UM.CZ1EE.P01) чорний Монітор Acer Z35PBMIPHZ (UM.CZ1EE.P01) чорний
Немає в наявності
VALEDЧорний3440x1440Діагональ екрану: 35
Монітор MSI Modern MD342CQP Монітор MSI Modern MD342CQP - 34" VA / 3440x1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium / HAS
VALEDЧорний3440x1440Діагональ екрану: 34
 Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQL1B Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQL1B - 34" VA / 3440x1440 / 165 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync / HAS
Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQ3B Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - 34" VA / 3440x1440 / 180 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync
Монітор 2E G3424B Curved Black (2E-G3424B-01.UA) Монітор 2E G3424B Curved Black (2E-G3424B-01.UA) - 34" VA / 3440x1440 / 180 Гц / AMD FreeSync / HAS
Монітор AOC CU34G4 Монітор AOC CU34G4 - 34" VA / 3440x1440 / 180 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync / HAS
Монітор ASUS VA34VCPSR Монітор ASUS VA34VCPSR - 34" VA / 3440x1440 / 100 Гц / Adaptive Sync / HAS
Опис
Acer Z35PBMIPHZ - сучасний монітор, який продовжує стиль ігрової лінійки Predator та що легко задовольнить вимогливих до техніки геймерів. Монітор має усе необхідне для комфортного проходження ігрових рівнів – високу роздільну здатність екрану, малий час відгуку, здатність до регулювання висоти та вбудовані колонки. З таким пристроєм будь-яка гра відкриє нові кордони, адже з широкою діагоналлю у 35” дюймів користувачу буде зручно обирати найкраще положення для гри та з комфортом занурюватися у віртуальні реальності. А надзвичайних відчуттів від ігрового процесу можна отримати, завдяки вигнутій формі дисплею - з нею геймер відчує повний контроль і максимально глибоку візуалізацію гри. Широкі можливості підключення забезпечуються підтримкою сучасних інтерфейсів - DisplayPort і HDMi, тому до даного монітора без зусиль підключиться все, що потрібно.
Характеристики
Діагональ екрану35"
Тип матриціVA
Роздільна здатність екрану3440x1440
Яскравість300 кд/м²
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Acer
  • Код виробника:UM.CZ1EE.P01
  • Просто обирати:Ігровий, Вигнутий
Екран
  • Діагональ екрану:35"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:VA
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.24 мм
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Потужність:65 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
  • Вихідна потужність колонок:18 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:12.5 кг
  • Ширина:844 мм
  • Висота:579 мм
  • Глибина:308 мм