Монітор Acer H276HLBMJD (UM.HH6EE.002) чорний
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор ViewSonic VA2732-H-2 Монітор ViewSonic VA2732-H-2 - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц
Монітор MSI Pro MP275PG (PRO MP275PG) - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Монітор MSI G275L E14 - 27" IPS / 1920×1080 / 144 Гц / Adaptive Sync
Монітор ASUS TUF Gaming VG279Q5R Монітор ASUS TUF Gaming VG279Q5R - 27" IPS / 1920×1080 / 200 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync
Монітор Acer Nitro KG273G0bmix Black (UM.HX3EE.019) - 27" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиHDMi, VGA, DVI
Покриття екрануГлянсове
Аксесуари
Переглянути усі (316)
  • Виробник:Acer
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Глянсове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.276 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:HDMi, VGA, DVI
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:29 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.45 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:3.8 кг
  • Ширина:565 мм
  • Висота:401 мм
  • Глибина:166 мм