Камера Xiaomi Mijia Home Smart Camera 1080p Basic (QDJ4038CN / SXJ02ZM)

Код: 241344
0 / 5
Камера Xiaomi Mijia Home Smart Camera 1080p (QDJ4038CN / SXJ02ZM)
Камера Xiaomi Mijia Home Smart Camera 1080p (QDJ4038CN / SXJ02ZM)Камера Xiaomi Mijia Home Smart Camera 1080p (QDJ4038CN / SXJ02ZM)Камера Xiaomi Mijia Home Smart Camera 1080p (QDJ4038CN / SXJ02ZM)
1/3
-14%знижка
0 / 5
Тип камериЦифровий
Роздільна здатність запису1080p (1920x1080)
Усі характеристики

Xiaomi Mijia Home Smart Camera - IP-камера із смарт-функціями. Забезпечує запис відео у високій якості, відрізняється широким кутом огляду та готова працювати уночі. 

Камерою підтримується інтелектуальне виявлення AI humanoid. Камера вміє синхронізовувати дані із смартфоном, зчитувати карти Micro SD, підтримувати зв'язок з NAS і хмарним сховищем.

Ця модель поєднує високоякісні характеристики та збалансовану ціну. При перегляді відео зі смартфона, користувач буде чітко розрізняти навіть дрібні деталі відео.

У Xiaomi Mijia Home Smart Camera використовується матриця зі зворотним засвіченням BSI, завдяки чому вона може забезпечити відмінну якість зображення. З'єднання Wi-Fi (2.4GHz) гарантує надання стабільного, надійного бездротового з'єднання. Таким чином, значно збільшиться швидкість передачі даних, а також покращиться якість зображення при дистанційному контролі за допомогою смартфона.

Інфрачервоне підсвічування ефективно розширить дальність нічного бачення до 10 м, не заважаючи відпочинку власника оселі. При роботі камера розділяє зображення на 32 елементи, тому користувач може самостійно налаштувати чутливість кожного з них. Ця функція значно зменшує кількість «помилкових» попереджень: наприклад, через рух фіранки вітром, або зміни освітлення.

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:QDJ4038CN / SXJ02ZM
  • Тип камери:Цифровий
  • Підтримка Wi-Fi:Так
  • Швидке налаштування:Так
  • Кольорова зйомка:Так
  • Роздільна здатність запису:1080p (1920x1080)
  • Діапазон робочих температур: -10 °C... +40 °C°C
  • Матеріал:Пластик
  • Основний колір:Білий
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?