Кабель Vention AM/BM 1m Black (VAS-A16-B100)
Код: 406476
Оціни
Оціни
1/3
Товар продано
Схожі кабелі
Кабель Vention AM/BM 5m Black Кабель Vention AM/BM 1m Black (VAS-A16-B100)
Товар продано
USB 2.0ПластикДовжина: 1AM/BM (принтер, сканер)
Кабель Cablexpert AM / BM 1.8m Black (CCP-USB2-AMBM-6 Black)
USB 2.0ПластикДовжина: 1.8AM/BM (принтер, сканер)
Кабель Cablexpert AM / BM 4.5m Black (CCF-USB2.0-AMBM-15)
USB 2.0ПластикДовжина: 4.5AM/BM (принтер, сканер)
Кабель USB Cablexpert AM / BM 3 м Кабель Cablexpert AM / BM 3m Black (CCF-USB2.0-AMBM-10)
USB 2.0ПластикДовжина: 3AM/BM (принтер, сканер)
Кабель USB Maxxter AM / BM 4.5 м чорний Кабель Maxxter AM / BM 4.5m Black (U-AMBM-15)
Maxxter U-AMBM-6 конектори Кабель Maxxter AM / BM 1.8m Black (U-AMBM-6)
Опис
Характеристики
ТипКабель
Вид кабеляAM/BM (принтер, сканер)
Тип виконання кабеляКруглий
Довжина1 м
МатеріалПластик
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Vention
  • Код виробника:VAS-A16-B100
  • Тип:Кабель
  • Тип виконання кабеля:Круглий
  • Довжина:1 м
  • Наявність обплетення:Без обплетення
  • Матеріал:Пластик
  • Основний колір:Чорний
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
25/08/2025
Як розібратися в маркуваннях USB: швидкість, потужність та роз’єми
У 2025 році USB-IF* спростив життя всім користувачам техніки: замість заплутаних “Gen 2×2” тепер прямо пишуть швидкість і потужність на портах та кабелях. Наприклад: “USB 20Gbps”, “USB 40Gbps”, “100W”, “240W”. Це особливо корисно для ноутбуків, де портів USB-C кілька і всі “на вигляд однакові”. US