Mifo 

Mifo - новий бренд на ринку аудіо-гаджетів

Серія моделей Bluetooth-гарнітури Mifo - це запатентований концептуально новий продукт на основі високоякісних акустичних технологій.  Бренд Mifo суттєво змінює підходи до розробки звичних навушників та гарнітури.

Компанія Mifo Technology Co. зробила акцент не лише на стилізацію та зручність свого продукту під потреби сучасності (продукція Mifo створена, в першу чергу, для людей, що займаються спортом та ведуть активний спосіб життя),  а й зробила суттєвий інтелектуальний внесок у розробку розумної бездротової гарнітури. Окремі моделі bluetooth-гарнітури Mifo поєднують у собі навушники, мікрофон, плеєр з картою пам’яті, та навіть більше: мають спеціально розроблені “спортивні” програми для запису даних, що працюють на базі iOS та Android (так званий “крокомір” або більш відома версія російською “шагомер”).

Окрім того,  bluetooth-гарнітура Mifo - це надзвичайно високий рівень шумоізоляції  (графенові матеріали, 2 динаміка тощо) довготривала робота батареї, водонепроникність (перевірено КТС!), поєднання міцності та гнучкості в зв’язку з використанням алюмінієвого сплаву).

Mifo займає один з вищих щабелів серед виробників Bluetooth-гарнітур та позиціонує свою мету як “стати першими серед брендів бездротової гарнітури, хто здійснює мрії своїх клієнтів”.

Брендовий колір Mifo - лимонно-зелений. У компанії кажуть, що це колір молодості та модних тенденцій.

У Mifo вийшли за рамки “створити іншу хорошу ідею”, а перейшли до “Зробити ідею казковою та виданою”!

Переглянути повністю