ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики

Mifo O7 - наступне оновлення бездротових true wireless навушників із арматурними динаміками. Зберегли лаконічний дизайн, однак отримали зменшений кейс і покращений рівень звучання.

Підключаються до джерела звуку за допомогою Bluetooth 5.0, тому демонструють хорошу стабільність передачі звуку. Музика відтворюється без затримок - ні при прослуховуванні пісень, ні при перегляді відео. Також 5-та версія Bluetooth дозволяє вільно пересуватися у навушниках, віддаляючись від джерела.

Поставляються разом із кейсом для зарядки. Він дозволить довго використовувати навушники без необхідності підзарядки через кабель, адже забезпечує до 4-ьох перезарядів навушників. Зарядка, до речі, відбувається за допомогою інтерфейсу Type-C (порт на кейсі знаходиться з бокової сторони).  Кейс має самобутній дизайн, гнізда, в які вставляються навушники оснащені магнітами. Індикація посередині кейса демонструє процес та стан зарядки. Підтримує аудіо-кодеки: SBC, AAC, APT-X.

Mifo O7 є стійкими до вологи, тому вони не бояться екстремальних умов роботи. Взаємодіяти з навушниками можна завдяки комфортному сенсорному керуванню. У комплекті передбачена велика кількість насадок різного розміру - їх правильний підбір дозволить отримати максимальний рівень шумоізоляції. 

Mifo O7 - це про зручність. Вони підійдуть для тих, кому дуже важливий комфорт при заняттях спортом під музику; тим, хто любить пробувати щось нове з техніки; кому не хочеться мати справу з обмеженнями, які ставлять кабелі навушників при енергійному способі життя, а також тим, кому важлива витривалість бездротових навушників.

Показати більше

Збалансовані арматурні навушники Mifo O7 

True wireless навушники нового покоління з арматурними динаміками.

Забезпечують більш багатий звук, ніж у попередніх версіях, при тому зберегли лаконічний дизайн, витривалий акумулятор і зручне управління.   

 

Hi-Fi звук з Bluetooth 5.0  

Mifo O7 підтримує кодеки SBC, AAC та aptX, тому відтворює музику найвищої якості. Завдяки підтримці 5-ї версії Bluetooth демонструє хорошу стабільність передачі звуку.  

Музика відтворюється без затримок - ні при прослуховуванні пісень, ні при перегляді відео. Дальність роботи від джерела складає аж до 20 м!  

Компактний металевий кейс  

Mifo O7 поставляються з фірмовим металевим кейсом, який спрощує перенесення гарнітури та дозволяє перезаряджати її близько 4-х разів.   

Зарядка відбувається за допомогою інтерфейсу Type-C (порт на кейсі знаходиться з бокової сторони). 

Кейс має самобутній дизайн, гнізда, в які вставляються навушники оснащені магнітами.   

Незалежне використання 

З Mifo O7 можна користуватись лівим та правим навушником незалежно один від одного. Це зручно під час роботи в офісі чи спортивному залі, коли одне вухо треба залишити вільним для розмови з колегою чи тренером.    

Зарядись на повну 

На кейсі передбачений індикатор, який нагадає коли час відновити енергію. Ємність акумулятора кейса складає 350 мАг.  

Підходять для активних користувачів

Комплект включає насадки різного розміру, щоб можна було підібрати потрібний розмір індивідуально під себе, отримати максимальний рівень шумоізоляції та комфорту під час спортивних тренувань. 

Підтримується технологія cVc noise cancellation, яка відсікає сторонні шуми під час розмов, щоб ваш співрозмовник чітко розумів кожне сказане слово.    

 

Сенсорне управління 

Взаємодіяти з навушниками можна завдяки комфортному сенсорному керуванню. Кілька дотиків дозволяють: 
- управляти гучністю;
- ставити треки на паузу;
- відповідати на дзвінок і закінчувати його;
- перемикати треки;
- викликати голосового асистента.   

Вологозахист

Mifo O7 захищені за стандартом IPx7, тому не бояться вологи та найбільш активних тренувань. Навіть якщо ви потрапите під невеликий дощ, Mifo O7 не залишать без мотивуючої музики.     

Модель
Ціна
Тип пристрою
Виконання навушників
Призначення навушників
Гарнітура Mifo O7 Black Гарнітура Mifo O7 Black 3 299 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Anker SondCore Liberty Air Black (A3902G11) Гарнітура Anker SondCore Liberty Air Black (A3902G11) 2 199 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Sony WF-1000XM3 Silver (WF1000XM3S.E) Гарнітура Sony WF-1000XM3 Silver (WF1000XM3S.E) 5 999 грн   7 499 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Defender Twins 635 TWS Black (63635) Гарнітура Defender Twins 635 TWS Black (63635) 955 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 Гарнітура Elari EarDrops TWS Bluetooth White (EDS-1WHT) Гарнітура Elari EarDrops TWS Bluetooth White (EDS-1WHT) 999 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Huawei Freebuds 3i Black (55033024) Гарнітура Huawei Freebuds 3i Black (55033024) 2 999 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 • Виробник:Mifo
 • Код виробника:O7
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип динаміків:Арматурний
 • Тип керування:Сенсорне
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
 • Підтримка Bluetooth:v.5.0
 • Частотний діапазон:20 – 20000 Гц
 • Опір:22 Ом
 • Шумоізоляція:Так
 • Підтримка бездротової зарядки:Ні
 • Вологозахищеність:Так
 • Клас вологозахищеності:IPx7
 • Кількість годин роботи навушників:7 год
 • Вага:4.6 г
 • Основний колір:Чорний
Mifo - новий бренд на ринку аудіо-гаджетів Серія моделей Bluetooth-гарнітури Mifo - це запатентований концептуально новий продукт на основі високоякісних акустичних технологій.  Бренд Mifo суттєво змінює підходи до розробки звичних навушників та гарнітури. Компанія Mifo Technology Co. зробила акцент не лише на стилізацію та зручність свого продукту під потреби сучасності (продукція Mifo створена, в першу чергу, для людей, що займаються спортом та ведуть активний спосіб життя),  а й зробила суттєвий інтелектуальний внесок у розробку розумної бездротової гарнітури. Окремі моделі bluetooth-гарнітури Mifo поєднують у собі навушники, мікрофон, плеєр з картою пам’яті, та навіть більше: мають спеціально розроблені “спортивні” програми для запису даних, що працюють на базі iOS та Android (так званий... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?