ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики

Mifo O5 - бездротові true wireless навушники із арматурними динаміками, лаконічним дизайном і повною незалежністю від кабелів. Підключаються до смартфона чи планшета за допомогою Bluetooth 5.0, тому демонструють хорошу стабільність передачі звуку. Звук відтворюється без затримок - ні при прослуховуванні музики, ні при перегляді відео. Також 5-та версія Bluetooth дозволяє вільно пересуватися у навушниках, віддаляючись від джерела.

Поставляються разом із кейсом для зарядки. Його ємність складає 2600 мАг (вистачає до 15 зарядів), а тому він дозволить довго використовувати навушники без необхідності підзарядки через кабель. Зарядка, до речі, відбувається за допомогою інтерфейсу micro USB (порт на кейсі знаходиться з бокової сторони).  Кейс має самобутній дизайн, гнізда, в які вставляються навушники оснащені магнітами. Індикація посередині кейса демонструє процес та стан зарядки. 

Mifo O5 є стійкими до вологи, за зазначенням виробника працюють в автономному режимі близько 6 годин. Щоб швидко розрізнити де який навушник, виробник дав їм різний колір кромки чаш - червоний навушник для правого вуха, синій для лівого. Взаємодіяти з навушниками можна завдяки двом парам кнопок на корпусах чаш. Великий плюс навушників у зручності - при стрибках, бігу та інших енергійних рухах навушники не випадали, не заважали і не викликали незручностей. У комплекті передбачена велика кількість насадок різного розміру - їх правильний підбір дозволить отримати максимальний рівень комфорту та шумоізоляції.

Особливістю Mifo O5 є те, що навушники можуть працювати один від одного окремо. У такому режимі при підключенні одного навушника в якості гарнітури смартфон розпізнає один навушник як "інший" пристрій.

Mifo O5 - це про зручність. Вони підійдуть для тих, кому дуже важливий комфорт при заняттях спортом під музику; тим, хто любить пробувати щось нове з техніки; кому не хочеться мати справу з обмеженнями, які ставлять кабелі навушників при енергійному способі життя, а також тим, кому важлива витривалість бездротових навушників.

Показати більше
Модель
Ціна
Тип пристрою
Призначення навушників
 Гарнітура Mifo O5 Bluetooth 5.0 Black Гарнітура Mifo O5 Bluetooth 5.0 Profession Edition Black 1 999 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура 1more MK801 Red Гарнітура 1more MK801 Red 499 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура JoyRoom JR-T04s White Гарнітура JoyRoom JR-T04s White 999 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура UiiSii TWS60 Black Гарнітура UiiSii TWS60 Black (TWS60_Black) 1 299 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура Bluedio T6 Black Гарнітура Bluedio T6 Black 1 399 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура Bluedio T2 White Гарнітура Bluedio T2 White 725 грнГарнітураДля музики в дорозі
 • Виробник:Mifo
 • Код виробника:O5
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
 • Частотний діапазон:20-20 000 Гц
 • Шумоізоляція:Так
 • Опір:32 Ом
 • Підтримка Bluetooth:v.5.0
 • Вологозахищеність:Так
 • Основний колір:Чорний
Mifo - новий бренд на ринку аудіо-гаджетів Серія моделей Bluetooth-гарнітури Mifo - це запатентований концептуально новий продукт на основі високоякісних акустичних технологій.  Бренд Mifo суттєво змінює підходи до розробки звичних навушників та гарнітури. Компанія Mifo Technology Co. зробила акцент не лише на стилізацію та зручність свого продукту під потреби сучасності (продукція Mifo створена, в першу чергу, для людей, що займаються спортом та ведуть активний спосіб життя),  а й зробила суттєвий інтелектуальний внесок у розробку розумної бездротової гарнітури. Окремі моделі bluetooth-гарнітури Mifo поєднують у собі навушники, мікрофон, плеєр з картою пам’яті, та навіть більше: мають спеціально розроблені “спортивні” програми для запису даних, що працюють на базі iOS та Android (так званий... Переглянути повністю
Особистий кабінет