Гарнітура Mifo O4

Код: 262946
5 / 5
Гарнітура Mifo O4
Гарнітура Mifo O4       Гарнітура Mifo O4       Гарнітура Mifo O4
1/3
-24%знижка
Тип пристроюГарнітура
5 / 5
Кешбек 19 грн
Тип пристроюГарнітура
Тип підключенняБездротовий
Тип керуванняСенсорне
Підтримка Bluetoothv.5.0
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Кількість годин роботи навушників6 год
ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики
Роман

Навушнікі хороші зручні не випирають,коли бігаєш то вони не випадають.в кейсі тримаються на магнітах та при перехилені не випадають,кришка теж на магніті тримається. Навушнікі мають захист проти води,можна носить під дощем. Навушнікі ці просто потрясні за свою ціну ви кращих не знайдете.

Переглянути відгуки (1)

Mifo O4 - вакуумна бездротова гарнітура для активних і стильних. Виконана у притаманному для Mifo спортивному та яскравому дизайні, з металізованими чашами та компактним кейсом незвичної форми. Кейс можна заряджати бездротовим способом, тому Mifo O4 відповідає сучасним трендам на ринку аудіо. 

Особливість гарнітури полягає у наявності спеціального режиму "Ambient sound" - коли користувач буде чути зовнішні шуми при використанні Mifo O4. Це зручно при прослуховуванні музики під час тренування чи під час прогулянки, коли можна зустріти знайомого. 

Щоб увімкнути режим "Ambient sound" потрібно затримати палець на чашах навушників протягом 2 секунд, адже Mifo O4 підтримує сенсорне управління. Чаші розуміють подвійний тап, завдяки якому користувач може відповісти на дзвінок чи поставити музику на паузу. 

Підключається до смартфона за допомогою Bluetooth 5.0, тому є стабільною у роботі та дозволяє знаходитися далеко від джерела звуку. Час роботи навушників (без кейса): 5-7 годин, час зарядки 2 години. 

Показати більше

Mifo O4

Звільняють від дротів

Особливості:
- бездротова зарядка;
- компактний кейс і навушники;
- сенсорне керування;
- режим "Ambient sound";
- Bluetooth 5.0.  

Бездротова зарядка  

Кейс Mifo O4 можна заряджати бездротовим способом, тому гарнітура відповідає сучасним трендам на ринку аудіо та повністю звільняє від використання кабелів. 

Зручне сенсорне керування  

Mifo O4 підтримують зручне керування з захистом від випадкових дотиків.  

- Відповісти на дзвінок - подвійний "тап";
- Плей / пауза - подвійний "тап";
- Режим оточуючих звуків - утримувати 2 секунди.  

Спортивний дизайн

Кейс вагою 50 г виконаний у фірмовому стилі - Mifo O4 легко впізнати з тисячі інших моделей. Вага кожного навушника - всього 4.5 грама. Вони дуже комфортні у посадці, тому підходять для прослуховування музики під час спорту, тренувань, ранкової пробіжки.    

Витривалі та захищені

Mifo O4 захищені від вологи за стандартом IPX7. Час роботи навушників (без кейса): 5-7 годин, зарядка займає близько 2 годин. 

Вони витримають тривалу подорож, спортивне тренування та не бояться несприятливих умов роботи.  

Режим "Ambient sound"    

Особливість гарнітури полягає у наявності спеціального режиму "Ambient sound" - коли користувач буде чути зовнішні шуми при використанні Mifo O4. Це зручно при прослуховуванні музики під час тренування чи під час прогулянки, коли можна зустріти знайомого. 

Завжди готові до роботи під музику

Кейс Mifo O4 не займає багато місця - його можна покласти в будь-яку кишеню джинсів або штанів і він не буде випирати, як інші габаритні кейси.   

Модель
Ціна
Тип пристрою
Виконання навушників
Призначення навушників
Гарнітура Mifo O4       Гарнітура Mifo O4 999 грн   1 310ГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Baseus Encok W05 TWS Black (NGW05-01) Гарнітура Baseus Encok W05 TWS Black (NGW05-01) 1 199 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G) Гарнітура Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G) 999 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура вакуумна Baseus Encok WM01 TWS Bluetooth, White Гарнітура Baseus Encok WM01 TWS White (NGWM01-02) 479 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Baseus Encok WM01 TWS Black (NGWM01-01) Гарнітура Baseus Encok WM01 TWS Black (NGWM01-01) 479 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Gelius Air Airdots GA-TWS-001ELT White Гарнітура Gelius Air Airdots GA-TWS-001ELT White 799 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 • Виробник:Mifo
 • Код виробника:O4
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип керування:Сенсорне
Параметри
 • Тип динаміків:Динамічний
 • Частотний діапазон:20 – 20000 Гц
Підключення
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
 • Підтримка Bluetooth:v.5.0
Час роботи
 • Кількість годин роботи навушників:6 год
Додаткові функції
 • Шумоізоляція:Так
 • Активне шумозаглушення:Ні
 • Підтримка бездротової зарядки:Ні
 • Вологозахищеність:Так
Фізичні параметри
 • Вага:5 г
 • Вага зовнішнього блоку:50 г
 • Основний колір:Білий
Mifo - новий бренд на ринку аудіо-гаджетів Серія моделей Bluetooth-гарнітури Mifo - це запатентований концептуально новий продукт на основі високоякісних акустичних технологій.  Бренд Mifo суттєво змінює підходи до розробки звичних навушників та гарнітури. Компанія Mifo Technology Co. зробила акцент не лише на стилізацію та зручність свого продукту під потреби сучасності (продукція Mifo створена, в першу чергу, для людей, що займаються спортом та ведуть активний спосіб життя),  а й зробила суттєвий інтелектуальний внесок у розробку розумної бездротової гарнітури. Окремі моделі bluetooth-гарнітури Mifo поєднують у собі навушники, мікрофон, плеєр з картою пам’яті, та навіть більше: мають спеціально розроблені “спортивні” програми для запису даних, що працюють на базі iOS та Android (так званий... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?