Xiaomi KingMi Power Strip 3: мережевий фільтр з Wi-Fi

22/04/2020

Навіщо для мережевого фільтру Wi-Fi, USB-порти та підключення до додатку MiHome? Чому варто обрати саме розумний мережевий фільтр, а не звичайний? На ці питання ви отримаєте відповідь у цій статті. Сьогодні у нас на огляді Xiaomi KingMi Power Strip 3. Тут без сюрпризів, оскільки хто ж іще, як не Xiaomi могла нас потішити якісним, доступним і при цьому розумним пристроєм. Упакований мережевий фільтр від китайського виробника з дотриманням усіх канонів мінімалістичності, без зайвих деталей та перерахування усіх переваг на коробці. 

Купить удлинитель Xiaomi

Купить удлинитель Xiaomi

Як виглядає сам пристрій можете побачити нижче. На ньому немає нічого зайвого і хоч по своїх можливостях він може дати фору своїм "менш розумним” конкурентам, він ще й має мінімальні габарити та вагу — всього 390 грам.

Купить удлинитель Xiaomi

На корпусі мережевого фільтру є три різноманітні роз’єми для вилок, тому можете не хвилюватися про перехідники. Окрім трьох звичайних розеток на корпусі є три USB-роз’єми для заряджання будь-якої електроніки.

Купить удлинитель Xiaomi

З USB дуже зручно заряджати павербанки в комплекті з якими зазвичай немає блоку живлення чи TWS-навушники, які в комплекті теж зазвичай мають лише дріт для зарядки, звісно ж можна заряджати смартфон та підключати живлення іншої техніки.

Купить удлинитель Xiaomi

На корпусі присутня одна клавіша, яка відповідає за увімкнення та вимкнення мережевого фільтру. Між іншим, вона сенсорна і спрацьовує в 10 випадках з 10. Дуже зручне і стильне рішення. У клавішу вбудована підсвітка, тому навіть в темряві її буде легко знайти.

Купить удлинитель Xiaomi

Навіщо для мережевого фільтру Wi-Fi? Насправді все дуже просто. Він працює з додатком MiHome і вміє робити все те, що і звичайна розумна розетка. Тобто використовуючи додаток ви можете не перебуваючи вдома вимкнути його чи встановити таймер вимкнення. Інтерфейс додатку для тих, хто користувався іншими розумними пристроями від Xiaomi буде дуже близький та зрозумілий. Нижче є скріншоти з користування додатком.

Купить удлинитель Xiaomi Купить удлинитель Xiaomi Купить удлинитель Xiaomi Купить удлинитель Xiaomi

Крім “розумних” фішок подовжувач має 4 прорезинені ніжки для того, щоб міцно стояти на будь-якій поверхні. Корпус мережевого фільтру виконаний з негорючого пластику та безпечний для дітей, тому навіть якщо у вас є маленькі діти ви можете не турбуватися про їхню безпеку. До речі, кожен з отворів розетки захищений спеціальною завісою, щоб всередину пристрою не потряпляли бруд та дрібні предмети.

Купить удлинитель Xiaomi

Технічні характеристики:

  • дріт: трижильний;
  • максимальне навантаження: до 10 А, 2500 Вт, 250 В;
  • вихідні параметри USB: при використанні одного USB-входу: 5 В - 2.1 А;
  • робоча температура - мінус 10 ℃ ~ +40 ℃;
  • довжина: 1,8 м.

Купить удлинитель Xiaomi

ВИСНОВКИ

Xiaomi KingMi Power Strip 3 — це той випадок, коли подовжувач може бути стильним, розумним та функціональним. Вам точно сподобається можливість керувати пристроями увімкненими в розетки мережевого фільтра зі свого смартфону за допомогою додатку MiHome, а також можливість заряджати ваші пристрої без блоку живлення, використовуючи лише USB-дріт.

Читайте також:

Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?