Назад

Навіщо потрібен зволожувач та очищувач повітря?

Для того, щоб ми почували себе здоровими та бадьоро прокидалися щоранку потрібні сприятливі кліматичні умови в нашому будинку чи квартирі і саме головне, що ми можемо налаштувати їх “вручну” так, щоб наш організм почувався якомога комфортніше та функціонував належним чином. Для цього нам знадобиться два пристрої — зволожувач та очищувач повітря.

Фахівці рекомендують, щоб вологість повітря в квартирах була в межах 45-65 відсотків. При такій вологості ми будемо мати гарне самопочуття, однак поки триває опалювальний сезон і батареї “не покладаючи” рук висушують повітря в кімнатах досягти показника 65% майже нереально, а якщо ми ще й використовуємо різноманітні обігрівачі, які теж хвацько висушують повітря, то сподіватися на хороше самопочуття не варто впринципі.

1475850a26edd143b2b7e5188679670b.jpg

Що поганого в тому, що повітря сухе? Передусім, сухе повітря погано впливає на шкіру, дихальні шляхи та слизові оболонки очей. Якщо ви постійно проживаєте в кімнаті з надто сухим повітрям, то ви можете спостерігати зниження імунітету та постійну боротьбу з респіраторними захворюваннями. Щоранку прокидаючись помічаєте закладений ніс чи алергію. Якщо такі симптоми спостерігаються, то є велика ймовірність, що у вашому житлі низька вологість повітря. Найбільш негативно сухе повітря впливає на дітей, тому якщо у вашій сім’ї є немовлята чи діти шкільного віку, то варто задуматися про придбання зволожувача повітря.

Обираючи зволожувач повітря рекомендуємо звернути увагу на пристрої від компанії Xiaomi, бо вони, як завжди, можуть запропонувати якісну техніку за адекватні гроші. Наприклад, Xiaomi SmartMi Ultrasonic Humidifier, який коштує менше 100$ і має резервуар для води ємністю 2,25 л. може працювати протягом 8-ми годин, що цілком вистачить на нічний час, а зранку пристрій просигналізує, що варто долити води і його робота продовжиться. Він має мінімалістичний дизайн виконаний з білого пластику, тому легко впишеться в будь-який інтер’єр.

8b54bb6e-0928-4623-bba9-017da511bfe5.jpg

Є варіант ще більш доступний — Xiaomi Deerma Humidifier і при цьому з більшим резервуаром для води ємністю 5 літрів. Найбільш ефективним він буде в приміщенні до 25 м². Ідеальний варіант для дому чи офісу.

28_maxresdefault.jpg

Крім зволожувача є сенс придбати очищувач повітря. З приходом весни та в світлі останніх подій він буде, як ніколи актуальний. Компанія Philips, яка займається виробництвом, як кліматичної техніки так і техніки для прибирання провели внутрішнє дослідження і виявили, що немовля, яке грається на підлозі в квартирі чи будинку в якому нема очищувача повітря вдихає за добу таку кількість пилу та забруднень, які еквівалентні трьом викуреним сигаретам. Можливо ці дані виведені математичним шляхом і все не настільки печально, але однозначно проблема є. 

Якщо у вас чи будь-кого з членів сім’ї є алергія на щось, то очищувач повітря це пристрій обов’язковий до придбання, оскільки він очищає повітря від запахів, бактерій, вірусів, алергенів і навіть кліщів. Чудовий варіант пропонує компанія Sharp — Air Purifie. Він має потужність для очищення приміщення площею до 30 м², при цьому працює майже беззвучно, щоб не відволікати вас під час сну чи роботи.

Пристрій доволі габаритний, тому для нього потрібно буде знайти окреме, бажано стаціонарне, місце. Він може працювати в 4-х режимах, які легко можна налаштувати клавішами на корпусі.

291335.jpg

Більш доступний варіант очищувача є в компанії Xiaomi — Xiaomi SmartMi Air Purifier 2S White. Він достатньо габаритний, але те, що він вміє робити змушує його бути таким. Якщо у вас в домі є  маленькі діти або у вас постійні проблеми з алергією або ви просто живете в місті і близько до проїжджої частини, то це пристрій для вас. Його дизайн виконаний в стилі Xiaomi, мінімалістично, елегантно, стримано. У нього вбудований великий вентилятор, який затягує в себе пил, дрібні частинки розміром до 2,5 мікрона, які навіть людське око не бачить.

mj-mtair2s-atlas-01.jpg

В середині стоїть великий фільтр, його дуже легко дістати і встановити назад, змінювати його потрібно не частіше, ніж раз в півроку. Користуватися цим пристроєм можна і без смартфона, але зі смартфоном суттєво зручніше. Вам потрібен буде додаток Mi Home, приєднання супер-просте.

mj-mtair2s-atlas-05_19220_1515668457.jpg

В додатку ми можете:

  • моніторити стан повітря в реальному часі;
  • дивитися, яка температура в приміщенні;
  • моніторити вологість повітря;
  • дивитися на скільки відсотків використаний ресурс фільтра;
  • обирати режими: авто, залежно від забрудненості, нічний (справді безшумний), ручний;
  • увімкнути батьківський контроль, щоб клавіші на пристрої не працювали.

mj-mtair2s-atlas-03_19058_1515669961.jpg

Оптимально використовувати зволожувач і очищувач паралельно. Вже в перший день використання ви відчуєте, що можете дихати на повні груди, що зникла хронічна закладеність носа, шкіра не суха і загальне самопочуття набагато краще. Використовуючи цей “повітряний” тандем згодом ви помітите, що прокидатися зранку стало набагато простіше, а імунітет організму укріпився і ви значно рідше будете хворіти на різноманітні вірусні захворювання.

Читайте також:

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?