Назад

Гіроборд 2E HB 101 Jump: стояти, їхати, стрибати

Ще не усі навчилися тримати рівновагу на звичайному гіроборді чи гіроскутері, а на ринку вже з’явився електротранспорт на якому можна без проблем долати бордюри, дрібні вибоїни та перешкоди. Здатний на таке 2E HB 101 Jump.

Як стрибати на гіроборді?

Візуально цей гіроборд мало відрізняється від своїх “братів”, які “не вміють” стрибати, але якщо уважно придивитися, то можна побачити ключову відмінність — зачіпки для ніг. Щоб здійснити стрибок потрібно стати на всю ширину гіроборда, щоб ступні були під зачіпками, після цього зігнути ноги в колінах, щоб відштовхнутися і зробити стрибок з гіробордом.

dhSIV70qTYI7aJVKs5kfPxu3CAw2L0S2R0gB_dnNgxV2bA-Ipu6hLt1n2eAsQ9BSSnoxq5wj_nBofMIAgGaP_KCCy16ZNs84X1G3BDtMC4WVWpLjJwxDRR7kqdWnvJhWlmT-gs0o

Після декількох хвилин тренувань зробити стрибок буде не важко. Варто пам’ятати, що вага гіроборда — 11 кілограм, тому якщо ви не впевнені, що зможете підняти гіроборд у повітря на потрібну висоту, то краще не ризикувати.

На гіроборді є гумові вставки для кращої фіксації ніг. Крім того, ви більше не переплутаєте з якого боку ставати на цей гаджет, бо на платформі для ніг є стрілки, які вказують, як це зробити правильно.

FcZeBw1EAqBk8YAX8hBuOaRTSrLI-IsXq22qHOSK2VN2Wnts3xY1bYapsr2UGadLv1UlZWk8wKtnWMKKtJt6r7F_UP-nHlhLG-0U4Ha5nP6a_D-MkkG2s4OJNfaMKxdpf9WOZ69g

Характеристики

  • Фари. На передній частині гіроборда розташовані дві фари, які вмикаються за допомогою окремої фізичної клавіші. Якщо ви повертаєтесь додому вночі чи ввечері, то поїздка буде безпечно і для вас і для інших учасників руху. На задній частині гіроборда розташовані два габаритні ліхтарі, які спрацьовують автоматично. На бризговиках розташовані дві лінії з декоративним освітленням, яке можна перемикати.

WlqfRltBls87mzzZ1S3LsjxHtxYIBVMVAbeuzCHN1c8BVzy3Zpvau6yaVsqREGR5M8g98R53aBsSrrNXvff9BmndKOvqQEq51WS4BneCvo4yOn2wWidbn1-wPUO6AWXR8ZtNesIS

  • Колеса у цьому гіроборді безкамерні, діаметром 7,5 дюйма мають стильні металеві “диски”.
  • Конструкція візуально міцніша, ніж у звичайних гіробордів. Виробник зазначає, що стійкість борда покращена завдяки гіроскопам. Цей борд має усе для того, щоб ви могли стрибнути та безпечно приземлитися. Максимальна вага, яку він може витримати — 120 кг.

qd5YPB7HSGwFudsVcPEAPHssOJ4rJ7fzBWN73A2EDCI91JLlF5rKlN-J_-ctLxKdJySax1xlM17J6oY83nxE8b2ehhc-9w0VEl4Wa9zZU8Co0wWq7cQyXAjcQEGoJLzuiYtCRIvG

  • Батарея має ємність 4400 мАг та забезпечує запас ходу — 15 км. Батареї для цієї моделі гіроборда виготовляє компанія LG.
  • Максимальна швидкість — 13 км/год., це середній показник для цього виду електротранспорту.
  • Колір. У вас є можливість обрати один з шести кольорів гіроборда: чорний, зелений, блакитний, червоний, білий, жовтий.

Навіщо і кому він потрібен?

Враховуючи, що коштує гіроборд не дорожче, ніж інші моделі, які “не вміють” стрибати, то така фішка буде не зайвою. Проте, щоб здійснити стрибок потрібно докласти чималих зусиль та підняти в повітря гаджет вагою 11 кілограм, а це не так просто. Якщо для хлопців це буде під силу, то для дівчат це буде важкувато, хоча якщо потренуватися, то цілком можливо.

ePrtwNGBZDtoSRglOO0WxaixLCvfEPDjB2t_uVaAoFAhlhYDbai1dPswu5FC4mXzGm6QRKGmSCJH6HosITrUtUTCq6oghcPJ2BtclD2TIfbtKq7yBh9ohwmAMkLBoBpuQEah1O9X

Відразу зазначу, що обійтися без цієї функції в гіроборді можна, але її наявність дає вам, хоч і не значну, але перевагу. Як мінімум не потрібно буде зупинятися та сходити з гіроборда перед кожною дрібною перешкодою. Обирайте колір гіроборда, який вам до душі та переходьте за посиланням, щоб дізнатися ціну 2E HB 101 Jump 7.5.

Читайте також:

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?