Захисне скло на телефон: як вибрати
Купуючи новий смартфон, варто заздалегідь подумати про захист дисплею. Для того, щоб зберегти гаджет привабливим протягом тривалого часу, уникнути подряпин та тріщин на екрані краще за все наклеїти захисне скло.
Логічно, що захисне скло виготовляють зі скла. Більше того, воно має структуру у 5 шарів:
- захисна плівка, яка в свою чергу створює захист клейової основи до моменту її встановлення;
- силіконова клейка основа – забезпечує легке «приклеювання» скла до екрана без відшарування;
- надійний укріплюючий шар плівки, який запобігає розлому та розсипанню скла;
- загартоване скло із стійкістю до ударів;
- олеофобне покриття – дозволяє уникнути відбитків пальців, жирних слідів, крапель води та інших забруднень.
Захисне скло для сучасного смартфона володіє всіма необхідними характеристиками, які захищають екран від різноманітного фізичного та механічного впливу. Також воно легке та практично непомітне на екрані та не збільшує габарити самого пристрою. Не менш важливо, що аксесуар для захисту жодним чином не впливає на чутливість сенсору, а також не знижує кольоропередачу.
При виборі захисного скла, треба звертати увагу і на товщину виробу, вона варіюється від 0.26 мм до 0.33 мм. Пам'ятайте, тонке скло може не витримати сильний удар при падінні гаджету, а товсте може бути більш помітним на дисплеї, тому обирайте оптимальний варіант.
Щодо міцності, то вона вимірюється за шкалою Мооса, базовим показником є твердість 9Н, але допустимі невеликі відхилення. Даний показник вказує на гнучкість скла, який забезпечує легке встановлення захисту та його стійкість до фронтальних ударів.
Основні види захисного скла для смартфону
Виробники аксесуарів для смартфонів втілюють інноваційні рішення для того, щоб екран був у максимальній безпеці навіть при падінні. Тому захисне скло можна назвати справжньою бронею, яка зекономить ваш бюджет. На сучасному ринку представлені такі види захисного скла:
- 2D – захисне скло із прозорою основою, має незаокруглені межі та гостру форму. Зазвичай призначене для встановлення на бюджетні смартфони із прямим екраном.
- 2.5D – прозоре скло, яке може мати кольорові рамки (для кольорових смартфонів). Характеризується якісно-відшліфованими краями із заокругленими гранями. В свою чергу, даний вид поділяється на:
- Silk – призначене для поклейки виключно по периметру, покриваючи весь модуль екрану;
- Full – дане скло фіксується по всій площині екрану, тому тримається протягом тривалого часу та добре розсіює удар.
- 3D – скло підходить до більшості сучасних гаджетів із вигнутим екраном. Воно щільно прилягає до країв, бездоганно захищає екран та ідеально підходить до корпусу.
Є й інші види захисного скла, проте перейняли вони практично усі характеристики та особливості 3D- скла, тому немає сенсу переплачувати за маркетинговий хід.
Інноваційне рідке скло для телефона та типи поверхонь захисного скла
Революція в захисті для екранів пропонує сучасне та просте рішення для будь-яких гаджетів – рідке захисне скло. Його перевага полягає у тому, що воно зовсім не потовщує габарити смартфону, повністю покриває екран та зберігає його первинний вигляд. Завдання захисного скла з олеофобним покриттям - не залишати відбитки пальців на екрані вашого пристрою. Ударостійкість рідкого скла для смартфону – середня, тому, якщо Ви впевнені, що гаджет ніколи не висковзне з рук – можете сміливо купити такий варіант «броні».
Поверхня захисного скла також може бути різною – матовою або ж глянцевою.
Матове захисне скло більш зручне для користування в умовах яскравого світла, воно не залишає слідів, але при цьому дещо помітне на екрані. Глянцева поверхня практично непомітна на дисплеї та добре відображає кольори, проте «збирає» на собі усі забруднення та відбитки пальців, а також відображає бліки у освітленому приміщенні.
Купити захисне скло на телефон можна у нашому інтернет-магазині, де представлений широкий вибір захисту саме для Вашої моделі смартфону.