Монітор Samsung LS32FG502EIXUA Black - 32" IPS / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync Compatible / Pivot - Уцінка
1/13
Уцінка! Відкрита упаковка, розпакований для перевірки. Гарантія: 24 міс.
Код: 457547
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Схожі монітори
Опис
Для підключення доступні порти HDMI, DisplayPort та аудіовихід 3,5 мм mini-jack, а стандарт VESA 100×100 мм дозволяє встановлювати монітор на кронштейни чи настінні кріплення. Ергономічна підставка підтримує нахил, поворот і поворот екрана на 90° (Pivot), забезпечуючи зручну настройку положення монітора для будь-якої роботи або ігрової сесії.
Характеристики
Діагональ екрану32"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану180 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS32FG502EIXUA
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync, Nvidia G-Sync Compatible
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Eye Saver
  • DCI-P3:99%
  • Час відгуку матриці:1 мс
Додаткові параметри
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:59 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4.9 кг
  • Ширина:715 мм
  • Висота:626 мм
  • Глибина:250 мм