Корпоративна соціальна відповідальність

ezgif.png

Нам не байдуже, яким буде наше місто, довкілля і що відчуватимуть люди, які співпрацюють із нами. Команда КТС прагне не тільки досягти фінансової успішності компанії, а й бути корисними в соціальній та екологічній сферах. Ми вибудовуємо довготривалі відносини з колегами, клієнтами, партнерами та робимо для України трохи більше, аніж вчасно сплачені податки та робочі місця. 

​Ми радо підтримуємо соціальні й екологічні ініціативи, а також запроваджуємо власні проекти.

КТС допомога

Ми гнучко підлаштовуємося під виклики часу.  У 20022 КТС напряму почав співпрацювати із благодійним фондом Сергія Притули та передає для нього 1% від кожного чеку на допомогу ЗСУ (детальніше про це ТУТ). 

5.png

Розвиток ІТ-галузі та ІТ-спільнот

КТС є головним партнером Lviv IT Cluster та учасником Rivne IT Cluster. Ми на постійній основі забезпечуємо ІТ компанії надійною технікою, а також спонсоруємо кіберспортивні змагання молоді.

66073d_933e3797c0324b53a5362349c3784ddd~mv2.png

Створення комфортних урбаністичних просторів

Наш флагманський магазин у м. Рівне на Чорновола 17а — це приклад правильного урбаністичного простору, де можна випити кави, з’їсти корисний десерт, провести час із друзями та, звісно, придбати новий ґаджет.  Дизайн будівлі, в якій знаходиться магазин, не порушує архітектурний ландшафт міста, проте набув нового сучасного вигляду після реформату. Це коворкінг у вільному доступі, де проводяться події та бізнес-зустрічі, народжуються нові проекти. 

Такий формат створює додатковий комфорт для жителів міста, тому ми плануємо розширювати його, показуючи клієнтам, що магазин — це не точка продажу, а місце, де хочеться проводити більше часу разом та придбати гаджети, які покращують життя.

Untitled-2.png

Розвиток спорту

Підтримуємо спортивні команди Рівного та заохочуємо молодь до активного дозвілля. КТС є технічним партнером спідвейних змагань Marchenko speedway racing, офіційним спонсором баскетбольної команди “Рівне” та футзальної команди “Yuterm”.

2.png

1_Untitled-1 (2).jpg

Зменшення шкідливих відходів

Ми сортуємо сміття в офісі й у магазинах,  використовуємо крафтові пакети, пропонуємо клієнтам шопери та термочашки. У мережі працює система КТС обмін, тож споживач може віддати свій старий ґаджет та отримати знижку на новий. У магазинах є бокси для утилізації батарейок та акумуляторів. 

3.png

Висадка дерев та опіка над тваринами

У 2019 році взяли участь у висадці дерев від “Саду історій” і подарували вулицям Рівного декілька якісних саджанців. Ми займаємося озелененням поблизу наших магазинів, надаючи перевагу багаторічним рослинами. КТС є учасником програми опіки над тваринами зоопарку й щомісячно надаємо фінансову підтримку на утримання сім’ї павіанів-гамадрилів та гепарда.

КТС - це компанія, яка родом із Рівного, тому основна корпоративна соціальна діяльність спрямована саме в цей регіон, але не обмежується ним. Впевнені, що добрі справи не мають кордонів, а кожна наша ініціатива залишить позитивний слід в суспільстві.

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?