Корпоративна соціальна відповідальність

ezgif.png

Нам не байдуже, яким буде наше місто, довкілля і що відчуватимуть люди, які співпрацюють із нами. Команда КТС прагне не тільки досягти фінансової успішності компанії, а й бути корисними в соціальній та екологічній сферах. Ми вибудовуємо довготривалі відносини з колегами, клієнтами, партнерами та робимо для України трохи більше, аніж вчасно сплачені податки та робочі місця. 

​Ми радо підтримуємо соціальні й екологічні ініціативи, а також запроваджуємо власні проекти.

КТС допомога

Ми гнучко підлаштовуємося під виклики часу.  У 2022 КТС напряму почав співпрацювати із благодійним фондом Сергія Притули та рівненським Будинком веретеранів та передає для нього частину від кожного чеку на допомогу ЗСУ. Наразі це вже більше 3 млн.грн. У грудні ми отримали подяку особисто від Сергія Притули.  Детальніше про це ТУТ

5.png

КТС став "Спонсором 2022" спільноти Rivne Running Club, протягом року наша команда взяла участь у двох великих забігах. Ми провели благодійний «Pokrova Half Marathon 2022», де вдалося зібрати 57 тисяч 240 гривень на потреби Рівненського «Будинку ветеранів». КТС доповнив суму своїм регулярним платежем на 50 тисяч гривень.

 

Ми підтримуємо тих, хто особливого цього потребує у складні часи. У 2023 наша компанія надала технічну підтримку для палаолімпійця Віктора Чолія (його Youtube-каналу) та фізкультурно-спортивного клубу для людей з інвалідністю «Геракл». Упродовж трьох місяців у КТС продавався "Стікерпак Добра", а виручені кошти були направлені на покупку реабілітаційного тренажеру для діток з інвалідністю в Рівненський Будинок Дитини. Дякуємо усім клієнтам, які приєдналися до ініціативи! 

У серпні 2023 року ми стали співорганізатором ІТ-конференції GameCity, в рамках якої нам вдалося зібрати кошти для допомогти дітями із Маріуполя. Спільно із КТС було передано ноутбуки та мишки для освітнього процесу, більше про це на сайті ІТС. 

photo_2023-10-02_11-05-27-835x1113111111.jpg

Розвиток ІТ-галузі та ІТ-спільнот

КТС є головним партнером Lviv IT Cluster та учасником Rivne IT Cluster. Ми на постійній основі забезпечуємо ІТ компанії надійною технікою, а також спонсоруємо кіберспортивні змагання молоді.

66073d_933e3797c0324b53a5362349c3784ddd~mv2.png

Створення комфортних урбаністичних просторів

Наш флагманський магазин у м. Рівне на Чорновола 17а — це приклад правильного урбаністичного простору, де можна випити кави, з’їсти корисний десерт, провести час із друзями та, звісно, придбати новий ґаджет.  Дизайн будівлі, в якій знаходиться магазин, не порушує архітектурний ландшафт міста, проте набув нового сучасного вигляду після реформату. Це коворкінг у вільному доступі, де проводяться події та бізнес-зустрічі, народжуються нові проекти. 

Такий формат створює додатковий комфорт для жителів міста, тому ми плануємо розширювати його, показуючи клієнтам, що магазин — це не точка продажу, а місце, де хочеться проводити більше часу разом та придбати гаджети, які покращують життя.

У 2022 році КТС на Чорновола 17а став повноцінним безкоштовним коворкінгом для рівнян. Ми забезпечумо своїх працівників та відвідувачів підключенням до інтернету, звʼязку та енергопостачання навіть в моменти повного відключення світла. А ще у нас завжди можна випити смачної кави!

Untitled-2.png

Розвиток спорту

Підтримуємо спортивні команди Рівного та заохочуємо молодь до активного дозвілля. КТС є технічним партнером спідвейних змагань Marchenko speedway racing, офіційним спонсором баскетбольної команди “Рівне” та футзальної команди “Yuterm”.

2.png

1_Untitled-1 (2).jpg

Зменшення шкідливих відходів

Ми сортуємо сміття в офісі й у магазинах,  використовуємо крафтові пакети, пропонуємо клієнтам шопери та термочашки. У мережі працює система КТС обмін, тож споживач може віддати свій старий ґаджет та отримати знижку на новий. У магазинах є бокси для утилізації батарейок та акумуляторів. 

3.png

Екологічні ініціативи

Паперові чи електронні документи? Ми обираємо другий варіант, бо це екологічно! Електронний чек та гарантійний талон надсилаємо клієнтам у Viber-повідомленнях. 

Верховна Рада на засіданні 1 липня 2021 ухвалила закон №4185, яким дозволила надавати експлуатаційні документи в електронному вигляді при гарантійному обслуговуванні товарів.

Електронна гарантійка = паперова. Її ти завжди знайдеш у своєму особистому кабінеті на нашому сайті. 

КТС займаємося озелененням поблизу наших магазинів, надаючи перевагу багаторічним рослинами. Ми є учасником програми опіки над тваринами зоопарку й щомісячно надаємо фінансову підтримку на утримання сім’ї павіанів-гамадрилів та гепарда.

У 2019 році взяли участь у висадці дерев від “Саду історій” і подарували вулицям Рівного декілька якісних саджанців.

 

КТС - це компанія, яка родом із Рівного, тому основна корпоративна соціальна діяльність спрямована саме в цей регіон, але не обмежується ним. Впевнені, що добрі справи не мають кордонів, а кожна наша ініціатива залишить позитивний слід в суспільстві.

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?