КТС допомагає: підтримка Збройних Сил України

02/04/2022

КТС – Коли Ти Сила!  Ми впевнені, що навіть найбільші негаразди можна вирішити, об’єднавши зусилля та можливості. Сила українців – у їх єдності, тому ми вирішили ще більше долучитись до допомоги нашим ЗСУ, аби якнайшвидше почути омріяне «Перемога». 

B2652A28-5AB7-442C-9AE0-8FF5CD683043.jpeg

Ми об'єднуємо наші зусилля з тими, хто вже віддано та на совість допомагає нашим військовим, тож відтепер 1% від суми усіх чеків за місяць з усіх магазинів компанії КТС буде передано Благодійному фонду Сергія Притули. 

Ми бачимо скільки добра робить Сергій та його команда волонтерів і як блискавично знаходить техніку та інше обладнання для наших військових, тому впевнені, що кошти максимально швидко знайдуть своє призначення. 
Сергій Притула займається волонтерською допомогою українській армії з 2014 року, відколи росія почала окупацію Криму та Донбасу. Спершу він допомагав екіпіруванням, бронею, харчами, згодом почав забезпечувати підрозділи ще й високоточною технікою, дронами і обладнанням для командних пунктів. З лютого 2022 через повномасштабний наступ росії Сергій Притула задіяв для допомоги військовим ресурси свого Фонду. Зараз Фонд Притули закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових. Ще один напрямок роботи — гуманітарна допомога.

Роблячи покупку у магазинах КТС, ви не просто отримаєте необхідний товар, але й долучитесь до підтримки ЗСУ, що дбають про нашу безпеку та спокій. Давайте допомагати разом, адже наша сила – у єдності!       

 

2_Untitled-1.png


Зібрані кошти перераховуються щопонеділка. Звіт про перерахунок коштів публікуватиметься на сторінках КТС у InstagramFacebook та ТУТ по мірі здійснення платежів.             

Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?