Вінчестери до ноутбука

31 товар
1
Фільтри
Тип накопичувача
Швидкість зчитування SSD
Ціна
Жорсткий диск Western Digital WD10JFCX SATA 3 HDD, 2.5", 5400 RPM
2 034 грн
Купуй
Жорсткий диск i.norys (INO-IHDD0320S2-N1-5408) 320 ГБ SATA 2 HDD, 2.5", 5400 RPM
Товар продано
Жорсткий диск i.norys 250GB INO-IHDD0250S2-N1-5408 SATA 2 HDD, 2.5", 5400 RPM
Товар продано
Показати ще 24 моделі
Детальніше Блог Технологічні новинки

Ноутбук – прекрасний сучасний пристрій, який набагато компактніший та зручніший за настільні комп’ютери. Не завжди первинна комплектація ноутбуків влаштовує вимогливих користувачів, а тому доводиться довершувати свого електронного товариша самотужки.

Вінчестер – запорука надійної роботи ноутбука

Перше, що слід зробити після довгої експлуатації чи, навпаки, після покупки нового девайсу – це купити вінчестер до ноутбука з високою ємністю пам’яті та надійною конструкцією.

В нашому онлайн магазині ви можете купити жорсткий диск для ноутбука наступних моделей:

  • Western Digital. Завдяки великому об’єму кеш-пам’яті вінчестера, навіть при високому рівні завантаженості ваш ноутбук буде працювати без перебоїв. На ваш вибір доступні моделі з ємністю пам’яті в 500 ГБ, 1 Тб та 1 Тб + 8 Гб. Обирайте найкращий та підходящий варіант саме для своїх вподобань та цілей.
  • Seagate. Це досить продуктивний жорсткий диск, який займає дуже мало місця, а тому підходить навіть для тонкого нетбуку. За допомогою цього вінчестера до ноутбука ви зможете підвищити швидкість та якість роботи, а також надійно зберігати інформацію протягом довгого періоду часу.
  • Toshiba. Жорсткі диски для ноутбука від цієї торгової марки гарантують безперебійну роботу у будь-якому робочому середовищі та при будь-яких обставин. Також такі пристрої працюють безшумно та не відволікають користувача.
  • I.Norys. Такі вінчестери до ноутбука мають ємність пам’яті 250 Гб, чого цілком достатньо для вирішення повсякденних завдань та зберігання великих об’ємів інформації на портативному пристрої.
  • Hitachi GST Travelstar. У цього жорсткого диска для ноутбука вражаючі властивості енергоефективності та швидкості обробки даних.

Купуйте вінчестери до ноутбуків від світових виробників через магазин «КТС» та покращте роботу вашого електронного помічника вже сьогодні!

Переглянути повністю
Особистий кабінет