Відеокарта Palit RTX 4060 Infinity 2 (NE64060019P1-1070L)
1/4
Немає в наявності
8 ГБGDDR6Nvidia128 bit
Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
8 ГБGDDR6Nvidia128 bit
Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X
Опис
Особливості:
- оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR6;
- нові потокові мультипроцесори: до 2 разів вища продуктивність і енергоефективність;
- тензорні ядра четвертого покоління для покращення продуктивності ШІ;
- ядра RT третього покоління: до 2-кратної продуктивності трасування променів;
- два вентилятори для підтримання оптимальної температури компонента;
- технологія 0-dB, за якої вентилятори працюють лише під час значного навантаження компонента;
Аксесуари
Переглянути усі (899)
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE64060019P1-1070L
  • Модель GPU:GeForce RTX 4060
  • Частота ядра:1830 МГц
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:17000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:115 Вт
  • Рекомендований БЖ:600 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:250 мм