Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 StormX (NE64060019P1-1070F)
1/3
Особливості:
- підтримка формфактора Mini-ITX;
- NVIDIA DLSS 3;
- тензорні ядра 4-го покоління;
- ядра RT 3-го покоління;
- оновлене програмне забезпечення Palit ThunderMaster;
- технологія 0-dB Tech.
Аксесуари
Переглянути усі (916)
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE64060019P1-1070F
  • Модель GPU:GeForce RTX 4060
  • Частота ядра:1830 МГц
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:17000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:115 Вт
  • Рекомендований БЖ:600 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:170 мм