Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D)
1/4
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 4060Об’єм пам’яті: 8 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
8 ГБGDDR6Nvidia128 bit
Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
8 ГБGDDR6Nvidia128 bit
Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X
Опис
Palit RTX 4060 Dual — потужна відеокарта, призначена для геймерів та ентузіастів.
Особливості:
- NVIDIA DLSS 3;
- тензорні ядра 4-го покоління;
- ядра RT 3-го покоління;
- оновлене програмне забезпечення Palit ThunderMaster;
- технологія 0-dB Tech.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 4060
Об’єм пам’яті8 ГБ
Усі характеристики
Відгуки
Артем
Переглянути відгуки (1)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (899)
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE64060019P1-1070D
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX40xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 4060
  • Частота ядра:1830 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:17000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:115 Вт
  • Рекомендований БЖ:600 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:250 мм