Відеокарта ASUS RTX 4080 ROG Strix OC (ROG-STRIX-RTX4080-O16G-GAMING)
1/6
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 4080Об’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
ASUS RTX 4080 ROG Strix OC — відеокарта нового покоління, яка дозволить випереджати час.
Пропонує:
- нові потокові мультипроцесори зі збільшеною у два рази продуктивністю та енергоефективністю;
- тензорні ядра четвертого покоління;
- ядра RT третього покоління з прокачаним трасуванням променів;
- продуктивність та надійність з Game Ready та Studio драйвери;
- швидка робота з графікою NVIDIA Studio;
- покращений звук та відео за допомогою ШІ додаток NVIDIA Broadcast;
- створений для стрімінгу енкодер NVIDIA.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 4080
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:ROG-STRIX-RTX4080-O16G-GAMING
  • Лінійка відеокарти:ROG - Republic of Gamers
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX40xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 4080
  • Частота ядра:2655 МГц
Пам'ять
  • Тип пам’яті:GDDR6X
  • Частота пам'яті:22400 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:370 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:358 мм