Телевізор OLED Sony XR65A80JCEP (Android TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/10
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
31 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
89 999
Опис
Неймовірна картинка
Діагональ 65" дюймів  з роздільною здатністю 4K допоможе повністю поринути в перегляд улюбленого фільму чи серіалу та насолоджуватись якісною картинкою. Наявна технологія XR Picture у поєднанні з унікальною панеллю OLED передає по-справжньому реалістичне зображення та глибокий чорний.
Графічний процесор Cognitive Processor XR
Новітній процесор покликаний створювати картинку з чудовою яскравістю та чистими кольорами.
Технологія OLED XR Motion Clarity
Інтелектуальне відновлення текстур
Чіткі динамічні сцени
Звук XR
Безмежний контент
Будьте на "ти"
Пристрій підтримує керування голосом, що означає легку та комфортну взаємодію із Sony XR55A80JCEP.
Естетичний дизайн
Характеристики
Тип телевізораOLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок30 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораAndroid
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (236)
  • Виробник:Sony
  • Код виробника:XR65A80JCEP
  • Обирай швидко:SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Формат акустики:2.1
  • Аудіо система:Dolby Audio; Dolby Atmos
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:3 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:154 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:300х300
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1448 × 859 × 330 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1448 × 836 × 53 мм