Телевізор Neo QLED Samsung QE55QN90DAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/5
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
48 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
27 999
Опис
Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Об'ємний звук Dolby Atmos зі спрямованими вгору динаміками
Динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.
Автоматичне покращення до HDR
Технологія об'ємного звуку OTS
Технологія Q-Symphony
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок60 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникУгорщина
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55QN90DAUXUA
  • Країна виробник:Угорщина
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:4.2.2
  • Аудіо система:Dolby Atmos, Adaptive Sound Pro, OTS Lite, Q-Symphony, Active Voice Amplifier Pro
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:230 Вт
Додатково
  • Додаткові функції:Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, FreeSync Premium Pro, VRR
  • Кріплення VESA:200х200
  • Тип комплекту:Кабель живлення, інструкція користувача, підставка, гарантійний лист, пульт ДК
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1227.4 x 768.2 x 237.0 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1227.4 x 705.6 x 26.9 мм