Телевізор LED Sony KD65X85TJCEP (Android TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/7
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
52 499
Телевізор QLED Dreame Vivid 65Q100 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
34 499
Опис
Дизайн із рівною поверхнею та понад мільярд кольорів
Дивовижні кольори додають зображенню реалізму
Чіткий багатовимірний звук
Шукайте фільми й телепередачі за допомогою голосу
Першокласна підставка для телевізора з регулюванням позиції
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVНі
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораAndroid
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (278)
  • Виробник:Sony
  • Код виробника:KD65X85TJCEP
  • Обирай швидко:4K
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Технологія HDR:Так
  • Технології покращення зображення:4K X-Reality PRO; TRILUMINOS PRO; Технологія Live Colour
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Процесор 4K HDR X1
  • Аудіо система:Dolby Audio, Dolby Atmos
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:145 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:300х300
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1452 × 905 × 338 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1452 × 834 × 72 мм