Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)

Код: 295774
5 / 5
Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)Телевізор LED Hisense 65U8QF (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/7
Діагональ екрану65
Роздільна здатність екрану3840×2160
За призначеннямДля вітальні
5 / 5
Кешбек 439 грн
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану65
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Основний колірЧорний
Усі характеристики

Dolby Vision HDR
Dolby Vision — сучасна технологія HDR, розроблена на основі кінематографічних технологій. Завдяки їй ви можете насолоджуватися потужними та драматичними візуальними враженнями, не виходячи з дому. Проти стандартного зображення, Dolby Vision може відтворювати кольори, яких ви ще не бачили, світлі тони в 40 разів яскравіші, тіні вдесятеро темніші. Результат — досконале, реалістичне зображення. Можливо, ви навіть забудете, що дивитеся на екран.

Плавний рух
Звичайні телевізори часто розмивають рухомі зображення, тоді як телевізор Hisense виявляє найдрібніші деталі, пов'язані зі швидкорухомими об'єктами, та реконструює пікселі, щоб відтворити чисті та чіткі рухи. Відтворивши чітке зображення, телевізор регулює зображення в кожному кадрі, що дає змогу куди зменшити кількість спотворень. Результат — яскравий, чіткий та плавний рух у кожній сцені.

VIDAA U4.0 AI
Представляємо нову ОС Smart TV від Hisense. Ніколи не було зручніше використовувати Smart TV. Завдяки спрощеному дизайну, який дає змогу без особливих зусиль перемикатися між усіма улюбленими програмами (як-от Netflix, YouTube, Prime Video, VUDU, понад 200 глобальних програм і 60 регіональних програм) і пристроями за три або менше кроків, VIDAA U робить це легше та швидше, щоб ви могли насолоджуватися обраним контентом.

Ігровий режим
Ігровий режим підвищує ваші шанси на легендарні перемоги, неабияк знижуючи затримку реакції програми. Скорочення затримки між натисканням і реакцією на те, що відбувається на екрані, особливо важливо для швидких змагальних ігор. Тепер у вас більше шансів зробити своєчасний хід під час запеклої гри. Затримка реакції на телевізорах Hisense скорочується до 16 мс.

Розв'язання проблеми кабелів
У комплекті — фіксатор кабелів, який приховує всі кабелі, підтримує лад і забезпечує акуратність вашого інтер'єру. Більше ніщо не відриває вас від приємного відпочинку.

Монолітний дизайн корпусу
Суцільний лист чистого металу покриває весь корпус, від задньої поверхні до країв екрана, а тому ніщо не відвертатиме уваги від перегляду.

Роздільна здатність 4К
Телевізор Hisense 4K створює зображення з роздільною здатністю 4K, що вчетверо перевищує якість, пропоноване телевізорами FHD. Дивіться скільки завгодно ваші улюблені серіали, занурюйтесь в атмосферу новинок кіно або ж уважно стежте за кожним моментом самих азартних ігор. Дозвольте собі насолодитися перевагами телевізора Hisense 4K, який затягує вас у самий вир подій.

UHD AI Upscaler
Інтелектуальний конвертер роздільної здатності AI Upscaler перетворює сигнал так, щоб отримати роздільну здатність, наближену до 4K. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися високоякісним зображенням, навіть якщо воно транслюється у звичайній FHD-якості. Натомість, щоб просто продублювати кожен піксель чотири рази, конвертер Hisense UHD AI Upscaler визначає кольори сусідніх пікселів і автоматично компенсує прогалини пікселями відповідного кольору в кожній сцені.

Технологія Quantum Dot
Завдяки технології квантових точок ваш дисплей відтворює понад мільярд тонів, пропонуючи ширший діапазон кольору, більше барв, більше відтінків. Уявіть поступовий перехід від світло-рожевого до глибокого багряного або лазурово-блакитне небо, яке ховається за горизонтом. Технологія може легко розрізняти та відтворювати художнє оформлення згідно з оригінальним задумом режисера з багатшою палітрою й точною поступовою зміною відтінків.

Звукова технологія JBL
Комплексна звукова технологія JBL наповнює телевізор симфонією, забезпечуючи вам відчуття перегляду в кінотеатрі як на вигляд, так і за звучанням. Спеціально для телевізора Hisense блоки центральних динаміків налаштовані та протестовані інженерами-акустиками з компанії HARMAN. Дві пари низькочастотних і високочастотних динаміків дають багатий звук із глибокими потужними басами та кришталево чистими верхами. Крім того, шовкова мембрана високочастотного динаміка здатна відтворювати неймовірно мелодійний дискант.

Технологія Depth Enhancer
Технологія посилення глибини автоматично аналізує кожне зображення й регулює рівні динамічної контрастності. Далі вона додає окремі шари контрасту до заднього, середнього та переднього планів, у такий спосіб створюючи додаткову глибину для всього зображення. Результат — ефектніші враження від перегляду, чітке відчуття відстані. Тепер ви можете розгледіти звивисту дорогу між покритих сліпучо білим снігом гірських вершин, які підносяться над нею своїми чітко окресленими, гострими списами.

Зниження рівня шуму
В телевізорах Hisense використовується низка технологічних рішень для зменшення рівня шуму, які автоматично аналізують вхідний сигнал, усувають виявлений шум і відтворюють чітке та чисте зображення. Різні алгоритми окремо застосовуються до статичних і динамічних частин зображення. Тепер навіть текст має акуратніший та чіткіший вигляд. Кожен окремий піксель оперативно обробляється, завдяки чому створюється чистіше зображення, а глядачі дістають загалом більше задоволення від перегляду.

Функція ультразатемнення Ultra Dimming
Сучасний алгоритм, який використовується в телевізорах Hisense, аналізує вхідний сигнал. Це допомагає йому визначити, в який спосіб настроїти світлі та темні кольори на зображенні. Технологія максимального затемнення застосовує різні криві контрастності до різних зон зображення залежно від різновиду контенту і в такий спосіб динамічно покращує його, забезпечуючи більшу чіткість деталей і глибину зображення як у темних, так і у світлих зонах.

Звук з ефектом присутності Dolby Atmos
Телевізор ULED з підтримкою DOLBY ATMOS забезпечує приголомшливе звучання у вашому домі, чи то шоу, ігри чи спортивні трансляції. Рухомий звук — це серйозний крок вперед проти стереозвуку й навіть об'ємного звуку. Ви відчуєте, що перебуваєте всередині дії, коли звуки людей, місць, речей і музики оживають із реалізмом, що захоплює дух, і переміщаються по всьому простору. Ввімкнення звуку створює повніший, захопливіший досвід, який занурює вас у дію.

Максимальна яскравість до 1000 нітів
З максимальною яскравістю до 1000 нітів дисплей може відтворювати неймовірні зображення з неймовірним ефектом HDR. Сяйливі світлі тони виводять кольори та деталі на неймовірний рівень. Оцініть живі, реалістичні кольори та деталізовані тіні, адже алгоритм легко й безпомилково враховує різні рівні яскравості навіть у кімнаті з добрим освітленням. Такого реалістичного зображення на телевізорі ви ще не бачили.

Повноматричне локальне затемнення Pro
Повноматричне локальне затемнення Pro від Hisense має сотні світлодіодів для підсвічування, які гнучко підлаштовуються та створюють контрастне зображення для кожної картинки. Бездоганна робота більшої кількості щільно розміщених світлодіодів дає змогу чітко керувати певними зонами пікселів у будь-якому куточку екрана, забезпечуючи насиченість чорного кольору та чіткість дивовижних світлових акцентів. Завдяки цьому ви матимете помітно кращу якість картинки з неймовірним ефектом HDR.

Антивідблисковий екран
Антивідблисковий екран допомагає запобігти відблискам сонця, що відвертають увагу, та інших джерел світла на вашому екрані. Екран поглинає 98.5% світла та зображає тільки 1.5%, тобто на 66.67% менше відблисків проти звичайних телеекранів. Якщо ви плануєте подивитися футбол будь-яким сонячним днем і не хочете відблисків від вікна або хочете влаштувати кіновечір, і бажано, щоб кімнатне освітлення не відбивалося не екрані, антивідблисковий екран телевізора ULED від Hisense — очевидний вибір.

Технологія Hi-View Engine
Ця унікальна технологія з елементами Штучного Інтелекту прискорює обробку зображення. Вона регулює внутрішні параметри в реальному часі, щоб оптимізувати якість картинки та загальне враження від перегляду. Використовуючи алгоритми з елементами Штучного Інтелекту, програма розбиває, аналізує й адаптує кожну сцену до пікселя під її унікальні характеристики. Технологія гарантує найякіснішу картинку та найчіткіші рухи, хай що ви дивитиметеся.

Фронтальні динаміки
Фронтальні динаміки створюють потужний звук з ефектом присутності для дійсно неймовірного перегляду. Системі вдається зберегти справжній звук, мінімізуючи будь-яку втрату аудіодеталей. Відчуйте музику так, ніби ви перебуваєте у вашому улюбленому концертному залі,; почуйте поблизу розмови віч-на-віч ваших улюблених персонажів,; станьте одним із глядачів на стадіоні на грі вашої улюбленої команди… Відчуйте справжній, потужний звук із фронтальними динаміками телевізора Hisense.

HDR10+
Як сертифікований продукт із технологією HDR10, телевізор Hisense відтворює сцени яскравішими та точнішими. Деталі істотно точніші як на темних, так і на світлих ділянках, а кольори мають куди яскравіший вигляд. Система покадрово настроює рівень яскравості, насиченість кольору та контрастність, щоб дістати найреалістичнішу й найближчу до режисерського задуму картинку.

Дизайн із монопідставкою
Наша міжнародна команда з промислового дизайну пишається створенням вишуканого дизайну монопідставки, який дає змогу вдало доповнити ваш інтер'єр, помістивши телевізор на будь-яку поверхню.

Показати більше
 • Виробник:Hisense
 • Код виробника:65U8QF
 • Обирай швидко:4K, SmartTV
 • За призначенням:Для вітальні
 • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
 • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
 • Діагональ екрану:65
 • Роздільна здатність екрану:3840×2160
 • LED підсвітка:Так
 • Вигнутий дисплей:Ні
 • Технологія HDR:Так
Функціональність
 • Wi-Fi:Присутній
 • Smart TV:Так
 • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
 • Вихідна потужність колонок:20 Вт
 • Формат акустики:2.0
 • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
 • Кількість USB портів:2 шт
 • Кількість HDMI портів:3 шт
 • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
Тюнер
 • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
 • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
 • Кріплення VESA:400x300
 • Тип комплекту:Телевізор Пульт ДК Кабель живлення Інструкція
Фізичні параметри
 • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1452 х 378 х 934 мм
 • Вага з підставкою:27.3 кг
 • Основний колір:Чорний
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?